А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

НАШИМ КРАЩИМ БАТЬКАМ

Із нагоди Дня батька Служба у справах дітей та сім’ї Кагарлицької міської ради вручила сертифікати на суму 1 000 грн для 45 батьків, що проживають у нашій громаді.

18 червня 2024

ЗАПЛАНОВАНЕ ВИКОНАНО

Завершився ще один літній вівторок:

18 червня 2024

Щодо протидії негативним наслідкам функціонування азартних ігор в мережі Інтернет

Cлужба у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації (Київської обласної військової адміністрації) надіслала матеріали щодо протидії негативним наслідкам функціонування азартних ігор в мережі Інтернет:

17 червня 2024

НА ЗАСІДАННІ ЗЕМЕЛЬНОЇ КОМІСІЇ

На черговому засіданні постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, екології та природокористування, яку очолює Олександр Широкоступ, було розглянуто пів сотні питань порядку денного.

18 червня 2024

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ У КАГАРЛИКУ

У вівторок 18 червня перший заступник начальника Обухівської районної державної (військової) адміністрації Роман Смик проводив виїзний прийом громадян у м. Кагарлику.

18 червня 2024

Володимир МИХАЙЛЕНКО: звіт про роботу в Ставівському старостинському окрузі протягом 2023 року

Як усі посадові особи органів місцевого самоврядування, у своїй роботі я керуюся Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про доступ до публічної інформації», «Про захист персональних даних» та іншими законами України, указами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, іншими підзаконними нормативно-правовими актами.

17 червня 2024

Василь ТРОХИМЕНКО: звіт про роботу старости Сущанського старостинського округу за 2023 рік

Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок діяльності та взаємовідносини з Кагарлицькою міською радою і її виконавчим комітетом, звітую про свою роботу як старости Сущанського старостинського округу за 2023 рік.

17 червня 2024

Надія ПОРХУН: звіт про роботу старости Мирівського старостинського округу

Керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про старосту та іншими нормативно-правовими актами, я, Порхун Надія Миколаївна, староста Мирівського старостинського округу Кагарлицької міської територіальної громади, звітую про свою роботу за 2023 рік.

17 червня 2024

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ВІД ГУ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ІНФОРМУЄ ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

17 червня 2024

ЛІТНІЙ ПОНЕДІЛОК

Літній понеділок 17 червня в наших комунальників був сповнений звичайних буденних клопотів.

17 червня 2024

ОБИРАЙ ПОСАДУ І ПІДРОЗДІЛ У ВІЙСЬКУ!

Стартував проєкт рекрутингу військовозобов’язаних в межах комунікаційної кампанії під умовною назвою «Обирай посаду та підрозділ у війську»:

17 червня 2024

ПРО БЕЗПЕКУ – ДІТЯМ І ДОРОСЛИМ

Рятувальники продовжують здійснювати профілактичну роботу:

17 червня 2024

Відкрита першість із вільної боротьби в Обухові: кагарличани привезли додому 6 медалей

15 червня відбулася відкрита першість міста Обухів та спортивно-культурного комплексу первинної профспілкової організації ВАТ « Київський картонно-паперовий комбінат» з вільної боротьби серед юнаків та дівчат. Борці Кагарлицької дитячо-юнацької спортшколи привезли зі змагань 6 медалей.

17 червня 2024

ОПЕРАТИВНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта 17 червня провів чергове засідання оперативного штабу з питань координації дій із підприємствами, установами та організаціями для здійснення заходів правового режиму воєнного стану на території Кагарлицької міської територіальної громади.

17 червня 2024

НА ЗАСІДАННІ ВИКОНКОМУ

У понеділок 17 червня відбулося чергове 76 засідання виконавчого комітету Кагарлицької міської ради 17.06.2024. Проводив засідання міський голова Олександр Панюта. Виконком розглянув 23 питання порядку денного.

17 червня 2024