А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ВІД ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

Відділ обслуговування громадян № 10 (сервісний центр) ГУ ПФУ у Київській області інформує:

22 вересня 2023

БЕРЕГИНЯ РОДУ

До 85- річчя від Дня народження Владислави Яшник, місцевої поетки, бібліотекарки в Центральній бібліотеці створено тематичну виставку «Берегиня роду».

21 вересня 2023

21 ВЕРЕСНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

З нагоди Дня миру у КЗ КМР «Кагарлицький Центр дитячої та юнацької творчості» пройшов виховний захід, у якому взяли участь вихованці студії комплексного розвитку дошкільнят «Малючок».

21 вересня 2023

ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ РОЗШИРЮЄ КОЛО НАДАННЯ ПОСЛУГ

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта провів нещодавно робочу зустріч із керівництвом і працівниками територіального Центру соціального обслуговування. Було обговорено стан і перспективи діяльності Центру, який опікується близько 390 одинокими громадянами похилого віку, що проживають у населених пунктах Кагарличчини

21 вересня 2023

ВОРКШОП ДЛЯ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ ШКІЛ: ОСВІТА В РЕАЛІЯХ ЖИТТЯ

20 вересня 2023 року на базі Кагарлицького Центру дитячої та юнацької творчості відбувся воркшоп для заступників директорів шкіл із навчально-виховної роботи.

21 вересня 2023

З 01.10.2023 штрафні санкції за порушення норм Закону України про застосування РРО застосовуються до всіх суб’єктів господарювання

Актуальна інформація від ГУ ДПС у Київській області

21 вересня 2023

У КАГАРЛИКУ ПРОВЕЛИ В ОСТАННЮ ПУТЬ ЗАГИБЛОГО НА ФРОНТІ ПРИКОРДОННИКА РУСЛАНА СІКАНА

Жорстокий ворог приніс розруху, смерть, нечуване горе і сльози в усі куточки нашої багатостраждальної матері-України. На превеликий жаль, уже вкотре не оминула біда і нашу громаду – східний вітер приніс на своїх чорних крилах трагічну звістку з Луганщини. Там нещодавно в бою за Батьківщину неподалік села Новоєгорівка Сватівського району загинув кагарличанин Руслан Сікан. У скорботі сьогодні древній Кагарлик, проводжаючи Героя в останню путь.

20 вересня 2023

Штрафні санкції за порушення норм Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»

Актуальна інформація від ГУ ДПС у Київській області

20 вересня 2023

П’ятдесяте засідання виконавчого комітету

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта 20 вересня провів чергове п’ятдесяте засідання виконавчого комітету.

20 вересня 2023

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ У ЛІЩИНЦІ

Заступник міського голови Валентина Циганок провела виїзний прийом у селі Ліщинка.

19 вересня 2023

20 вересня 2023 року - День жалоби на Кагарличчині.

За розпорядженням Кагарлицького міського голови Олександра Панюти 20 вересня 2023 року оголошено в нашій громаді Днем жалоби з метою вшанування пам’яті  загиблого нашого земляка-фронтовика Сікана Руслана Миколайовича.

На знак скорботи цього дня буде приспущено державний Прапор України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності; обмежено проведення розважально-концертних заходів на території громади, заборонено звучання розважальної музики в закладах торгівлі та громадського харчування.

19 вересня 2023

РАЙОННА ОНЛАЙН-НАРАДА

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта напередодні взяв участь в онлайн-нараді, яку проводив голова Обухівської районної державної адміністрації Микола Кравчук з головами територіальних громад Обухівського району.

19 вересня 2023

Двозонний лічильник заощадить на сплаті за світло та допоможе енергосистемі під час опалювального сезону

Наявність двозонного лічильника допоможе мешканцям Київщини заощаджувати при сплаті за світло, а енергосистемі країни в осінньо-зимовий період більш ефективно балансувати споживання електроенергії. Як встановити ощадливий лічильник, скільки це коштує та як впливає на енергобаланс держави розповіли в ДТЕК Київські регіональні електромережі.

19 вересня 2023

Б`ючи ворога на сході України, загинув наш земляк Руслан Сікан. Його поховають у Кагарлику

Кагарличчина в жалобі - захищаючи Україну від загарбників, загинув житель нашої громади солдат Руслан Сікан. Героя поховають у Кагарлику.

18 вересня 2023

Учні Кагарлицького ліцею №3 відвідали пожежну частину, де відчули себе в ролі рятівників

Напередодні Дня рятівника до 19 ДПРЧ м. Кагарлик завітали учні Кагарлицького ліцею №3.

18 вересня 2023