А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Склад виконавчого комітету

опубліковано: 16 червня 2023 оновлено: 19 червня 2024

1

Панюта

Олександр Олексійович

- міський голова

2

Вашека

Ірина Іванівна

- керуюча справами (секретар) виконавчого комітету

3

Демиденко

Людмила Вікторівна

- секретар міської ради

4

Коваль

Любов Євгенівна

- заступник міського голови з питань освіти, культури сім'ї, молоді, спорту, охорони здоров'я та соціального захисту населення

5

Семцов

Іван Михайлович

- заступник міського голови з питань агропромислового комплексу, екології, роботи з старостами та розвитку сільських територій

6

Будюк

Ігор Сергійович

- заступник міського голови з питань економіки, інвестиційної політики та правоохоронної діяльності, містобудування, архітектури, комунальної власності, благоустрою та житлово – комунального господарства

7

Драган

Олександр Васильович

- староста Буртівського старостинського округу

8

Бабич

Григорій Іванович

- староста Гороховського старостинського округу

9

Єфимищ

Валентина Петрівна

- староста Горохуватського старостинського округу

10

Мосієнко

Володимир Федорович

- староста Демівщинсько – Кадомського старостинського округу

11

Бевза

Ольга Миколаївна

- староста Зеленоярського старостинського округу

12

Владимиров

Іван Петрович

- староста Леонівського старостинського округу

13

Тесленко

Василь Григорович

- староста Липовецького старостинського округу

14

Токовенко Лідія Михайлівна

- староста Ліщинського старостинського округу

15

Порхун

Надія Миколаївна

- староста Мирівського старостинського округу

16

Богданець

Тетяна Василівна

- староста Новосілківського старостинського округу

17

Шевченко

Сніжана Анатоліївна

- староста Переселенського старостинського округу

18

Бакал

Світлана Петрівна

- староста Слобідського старостинського округу

19

Михайленко

Володимир Олексійович

- старости Ставівського старостинського округу

20

Трохименко

Василь Михайлович

- староста Сущанського старостинського округу

21

Ананьєва

Людмила Василівна

- староста Халчанського старостинського округу

22

Безвербний

Володимир Іванович

- староста Черняхівського старостинського округу

23

Петренко

Микола Вікторович

- староста Шпендівського старостинського округу

24

Широкоступ

Микола Васильович

- староста Шубівського старостинського округу

25

Перевера

Наталія Миколаївна

- начальник управління фінансів

26

Лисова

Світлана Миколаївна

- начальник юридичного відділу

27

Павлик

Сергій Миколайович

- фізична особа-підприємець

28

Петленко

Валерій Анатолійович

- директор адміністрації парку-пам'ятки «Кагарлицький»

29

Семенець

Катерина Миколаївна

- тимчасово не працює

30

Мясніков

Віталій Семенович

- голова Кагарлицького  районного споживчого товариства

31

Ільєнко

Тетяна Миколаївна

- заступник директора ТОВ «Вікторія – Агро»

32

Комлик

Іван Володимирович

-  фізична особа-підприємець

33

Ковальчук

Олександр Вікторович

- фізична особа-підприємець

34

Федорій

Станіслав Анатолійович

-  фізична особа-підприємець

35

Босенко

Володимир Григорович

-  фізична особа-підприємець

36

Зелений

Віталій Олександрович

- тимчасово не працює

37

Куян

Сергій Георгійович

-  фізична особа-підприємець

38

Папіженко

Петро Кіндратович

- директор СТОВ «Переможець»

39

Коваленко

Олександр Васильович

- директор ТОВ «Клаас техніка»

40

Невдобенко

Алла Миколаївна

- начальник Відділу (Служби) у справах дітей та сім’ї