А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Старости

опубліковано: 07 вересня 2023 оновлено: 19 червня 2024

Населений пункт

Староста

Ел. адреса

номер телефону роб.

Буртівський старостинський округ

(с. Бурти,

с. Очеретяне)

 

Драган

Олександр Васильович

 

[email protected]

 

 

3-23-31

Гороховський старостинський округ

(с. Горохове,

с. Горохівське)

 

Бабич

Григорій Іванович

 

[email protected]

 

3-16-47

3-16-14

Горохуватський старостинський округ

(с. Горохуватка

с. Іванівка

с. Тарасівка)

 

 

Єфимищ

Валентина Петрівна

 

 

[email protected]

 

 

7-21-69

Демівщинсько – Кадомський старостинський округ

(с. Демівщина

с. Оріхове

с. Кадомка

с. Зорівка, Калинівка)

Мосієнко Володимир Федорович

 

 

 

 

[email protected]

[email protected]

 

 

 

 

3-82-45

7-41-12 (Кадомка)

Зеленоярський старостинський округ

(с. Зелений Яр)

Бевза

Ольга Миколаївна

 

 

j[email protected]

 

7-52-32

Леонівський старостинський округ

(с. Леонівка

с. Антонівка)

Владимиров

Іван Петрович

 

 

l[email protected]

 

3-42-42

3-42-45

Липовецький старостинський округ

(с. Липовець)

Тесленко

Василь Григорович

 

 

[email protected]

 

3-21-38

(Ліщинський старостинський округ)

с. Ліщинка

с. Тернівка

с. Расавка

 

 

Токовенко

Лідія Михайлівна

 

 

 

[email protected]

 

3-53-90

3-53-14

Мирівський старостинський округ

(с. Мирівка,

с. Бендюгівка)

Порхун

Надія Миколаївна

 

 

[email protected]

 

 

3-62-54

3-62-14

Новосілківський старостинський округ

(с. Новосілки)

Богданець

Тетяна Василівна

 

 

[email protected]

 

7-62-29

(Переселенський старостинський округ)

с. Переселення

Шевченко

Сніжана Анатоліївна

 

 

[email protected]

 

3-32-94

3-32-14

(Слобідський старостинський округ)

с. Слобода,

с. Расавка

Бакал

Світлана Петрівна

 

 

[email protected]

 

 

3-26-84

Ставівський старостинський округ

(с. Стави)

Михайленко

Володимир Олексійович

 

s[email protected]

 

3-14-47

3-14-14

Сущанський старостинський округ

(с. Сущани)

Трохименко

Василь Михайлович

 

 

 

[email protected]

 

3-72-38

3-72-14

Халчанський старостинський округ

(с. Халча,

с. Виселкове,

с. Воронівка

с. Зікрачі)

 

 

Ананьєва

Людмила Василівна

 

 

 

 

 

halcha.rada@ukr.net

 

 

 

3-05-14

(Черняхівський старостинський округ)

с. Черняхів

Безвербний

Володимир Іванович

 

 

[email protected]

 

3-92-35

Шпендівський старостинський округ

(с. Шпендівка)

Петренко

Микола Вікторович

 

 

 

s[email protected]

 

3-04-42

Шубівський старостинський округ

(с. Шубівка

с. Землянка)

Широкоступ

Микола Васильович

 

 

s[email protected]

 

3-12-16

3-12-14