А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу з відбору незалежних членів наглядової ради КНП КМР «Кагарлицька багатопрофільна лікарня»

опубліковано: 01 травня 2024 оновлено: 30 травня 2024

Кагарлицька міська рада відповідно до статті 24 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2023 року №1221 «Про наглядову раду закладу охорони здоров’я» повідомляє про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу з відбору незалежних членів наглядової ради Комунального некомерційного підприємства Кагарлицької міської ради «Кагарлицька багатопрофільна лікарня».

До складу Конкурсної комісії запрошуються представники громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я або протидію корупції, які провадять такий вид діяльності протягом не менш як п’яти років до дати подання кандидатур своїх представників.

Громадське об’єднання може подавати не більше трьох кандидатів до складу конкурсної комісії. У разі подання кандидатур від більше ніж трьох громадських об’єднань такі громадські об’єднання самостійно визначають трьох спільних представників та повідомляють про це Кагарлицьку міську раду.

Пропозиції щодо включення представників громадських об’єднань до складу Конкурсної комісії подавати протягом 20 (двадцяти днів) з дати оприлюднення цього Оголошення на офіційному сайті Кагарлицької міської ради (до 1 травня 2024 року) у паперовому вигляді за адресою: 09201, Київська область, Обухівський район, м. Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, буд. 1 (каб.12, 2-й поверх)

Пропозиція має включати:

1) подання громадського об’єднання на кандидата(-тів) про включення до складу Конкурсної комісії;

2) копію витягу із Єдиного державного реєстру громадських формувань про реєстрацію громадського об’єднання та Статуту громадського об’єднання;

3) згоду кандидата(-тів) на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

4) заяву кандидата(-тів) про відсутність реального чи потенційного конфлікту інтересів за формою, затвердженою Кагарлицькою міською радою.

1.  Згода на обробку персональних даних

2.  Заява про відсутність конфлікту інтересів