А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Повідомлення про приватизацію об’єкта малої приватизації комунальної власності Кагарлицької міської територіальної громади - об’єкта незавершеного будівництва, за адресою: вул. Незалежності, 1а, с. Зікрачі, Обухівського району, Київської області, загальною площею 1 832,40 кв.м.

опубліковано: 29 червня 2023 оновлено: 30 травня 2024

Умови продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності Кагарлицької міської територіальної громади - об’єкта незавершеного будівництва, за адресою: вул. Незалежності, 1а, с. Зікрачі, Обухівського району, Київської області, загальною площею 1 832,40 кв.м.


1. Інформація про об’єкт приватизації.

Назва об’єкта: двоповерхова будівля – об’єкт незавершеного будівництва  (далі - об’єкт).

Місце знаходження об’єкта:: вул. Незалежності, 1а, с. Зікрачі, Обухівського району, Київської області.   

Відомості про об’єкт: окрема розташована цегляна нежила незавершеного будівництва двоповерхова будівля, загальною площею 1 832,40 кв.м.

Право власності: перебуває на балансі Кагарлицької міської ради.

Відомості про земельну ділянку, на якій розташований об’єкт приватизації: земельна ділянка з  кадастровим номером 3222283801:01:313:0012.

Інформація про балансоутримувача (найменування, його місцезнаходження і контактні дані): Кагарлицька міська рада Київської області. (09201, Київська область, Обухівський район, м. Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1, код ЄДРПОУ: 04054613).

План та фотографічне зображення об’єкта.

 

2. Інформація про аукціон.

Спосіб проведення аукціону: аукціон без умов.

Дата та час проведення аукціону: аукціон в електронній формі буде проведено «08» серпня 2022року, час проведення визначається електронною торговою системою автоматично.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні з умовами, із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо. 

Для участі в електронному аукціоні, особа яка має намір взяти участь у ньому, через свій особистий кабінет здійснює подання заяви на участь в електронному аукціоні шляхом заповнення електронної форми і завантаження електронних копій документів та сплачує реєстраційний та гарантійний внески.

У разі, якщо об’єкт, який пропонувався для продажу на аукціоні не продано, проводиться повторний аукціон зі зниженням стартової ціни на 50 відсотків.

У разі, якщо об’єкт не продано на повторному аукціоні зі зниженням стартової ціни на 50 відсотків, проводиться аукціон за методом покрокового зниженням стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій зі зниженням стартової ціни, визначеної згідно ст. 22 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» на 50 відсотків.

Продаж об’єкта на аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подання цінових пропозицій здійснюється за наявності не менш ніж як одного учасника аукціону.

 

3. Інформація про умови, на яких

здійснюється приватизацію об’єкта.

Приватизація об’єкта малої приватизації – двоповерхова будівля – об’єкт незавершеного будівництва, здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 № 432 зі змінами.

Покупець об’єкта комунальної власності має відповідати вимогам, передбаченим у статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Стартова ціна об’єкта: 2 444 000  грн. 00 коп. (два мільйони чотириста сорок чотири тисячі 00 копійок) без урахування ПДВ.

Крок аукціону на рівні 1 % стартової ціни, що становить: 244400 грн.( двадцять чотири тисячі чотириста сорок чотири гривень).

Розмір гарантійного внеску становить: 10 відсотків стартової ціни продажу майна, а саме: 244400 грн. (двісті сорок чотири тисячі чотириста гривень)

Розмір реєстраційного внеску становить:  0,2 розміру мінімальної заробітної плати станом на 01 січня поточного року, а саме: 1300 грн. 00 коп. (одна тисяча триста гривень 00 копійок).

          Питання землекористування вирішується в установленому законодавством порядку.

          Заява на участь в електронному аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію та подається протягом всього часу з моменту опублікування інформаційного повідомлення в електронній торговій системі до закінчення кінцевого строку прийняття заяв/закритих цінових пропозицій. Кінцевий строк подання заяв на участь в електронному аукціоні встановлюється електронною торговою системою автоматично.

У разі, якщо для участі в аукціоні подано заяву на участь в аукціоні від одного покупця, аукціон визнається таким, що не відбувся, а орган приватизації приймає рішення про приватизацію зазначеного об’єкта шляхом викупу безпосередньо такому покупцеві за запропонованою ним ціною, але не нижче стартової ціни.

У разі якщо об’єкт, який пропонувався для продажу на аукціоні, не продано, крім випадку, зазначеного вище, проводиться повторний аукціон із зниженням стартової ціни на 50 відсотків.

       Період між аукціоном з умовами та аукціоном зі зниженням стартової ціни становить 20 календарних днів від дати опублікування повідомлення в електронній торговій системі (ЕТС).

б). Аукціон зі зниженням стартової ціни:

Дата проведення аукціону: через 20 календарних днів, оголошується ЕТС автоматично.

Стартова ціна об’єкта:  1222000 грн. (один мільйон двісті двадцять дві тисячі грн. 00 коп.) без урахування ПДВ.

Крок аукціону на рівні 1% стартової ціни, що складає: 12220 грн. (дванадцять тисяч двісті двадцять  гривень).

Гарантійний внесок для участі в аукціоні становить(10%)- 122200грн. (сто двадцять дві тисячі двісті  гривень)

Реєстраційний внесок за участь в аукціоні становить:  1300 грн. 00 коп. (одна тисяча триста гривень 00 копійок).

         Питання землекористування вирішується в установленому законодавством порядку.

             Заява на участь в електронному аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію та подається протягом всього часу з моменту призначення дати аукціону електронною торговою системою до закінчення кінцевого строку прийняття заяв/закритих цінових пропозицій. Кінцевий строк подання заяв на участь в електронному аукціоні встановлюється електронною торговою системою автоматично.

У разі, якщо для участі в аукціоні подано заяву на участь в аукціоні від одного покупця, аукціон визнається таким, що не відбувся, а орган приватизації приймає рішення про приватизацію зазначеного об’єкта шляхом викупу безпосередньо такому покупцеві за запропонованою ним ціною, але не нижче стартової ціни, з урахуванням зниження стартової ціни на 50 відсотків.

У разі якщо об’єкт не продано на повторному аукціоні із зниженням стартової ціни на 50 відсотків, проводиться аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій зі зниження стартової ціни, визначеної згідно з правилами, встановленими статтею 22 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», на 50 відсотків.

Період між аукціоном зі зниженням стартової ціни та аукціоном з покроковим зниженням стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій складає 20 календарних днів від дати опублікування інформаційного повідомлення в ЕТС.

 

в). Аукціон з покроковим зниженням стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

Дата проведення аукціону: через 20 календарних днів, оголошується ЕТС автоматично у робочий день.

Стартова ціна об’єкта: 1222000 грн. (один мільйон двісті двадцять дві тисячі грн. 00 коп.)  без урахування ПДВ.

Крок аукціону на рівні 1% стартової ціни, що складає: 12220 грн. (дванадцять тисяч двісті двадцять  гривень).

 Встановлена кількість кроків в аукціоні з покроковим зниженням стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій становить 90 (дев’яносто).

 Гарантійний внесок для участі в аукціоні становить(10%)- 122200  грн. (сто двадцять дві тисячі двісті  гривень)

Реєстраційний внесок за участь в аукціоні становить:  1300 грн. 00 коп. (одна тисяча триста гривень 00 копійок).

          Питання землекористування вирішується в установленому законодавством порядку.

               Заява на участь в електронному аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію та подається протягом всього часу з моменту призначення дати аукціону електронною торговою системою до закінчення кінцевого строку прийняття заяв/закритих цінових пропозицій. Кінцевий строк подання заяв на участь в електронному аукціоні встановлюється електронною торговою системою. 

4. Додаткова інформація.

 

          Організатор аукціону:

Кагарлицька міська рада Київської області. (09201, Київська область, Обухівський район, м. Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1, код ЄДРПОУ: 04054613).

1.1. Координати організатора аукціону:

адреса: 09201, Київська область, Обухівський район, м. Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1; контактна особа – Хайло Володимир Валентинович – начальник відділу комунальної власності та орендних відносин, електронна адреса: [email protected], моб.тел (067)9674208.

Час та місце огляду об’єкта малої приватизації комунальної власності: понеділок - п’ятниця з 08.00 год. по 16.00 год. за адресою: вул. Незалежності, 1а, с. Зікрачі, Обухівського району, Київської області. 

Для участі в аукціоні з продажу об’єкта малої приватизації гарантійний та реєстраційний внески сплачуються на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації. Реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків розміщено https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

Реквізити казначейського рахунку для перерахування гарантійного та реєстраційного внесків оператором електронного майданчику та проведення переможцем аукціону розрахунків за придбаний об’єкт:

 

Одержувач: ГУК у Київській області, Кагарлицька міська рада,

ін. код. 37955989

Банк: Казначейство України

р/р UA138999980334149848000010816

код податку: 31030000

Кошти від відчуження майна, що перебуває у комунальній власності