БЛАГОУСТРІЙ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ: РОБОТИ ТРИВАЮТЬ
опубліковано:
26/03/2026
оновлено:
26/03/2026
26.03.2026 року виконуючий обов’язки начальника відділу освіти Юрій Федусенко спільно з представниками Центру професійного розвитку здійснили виїзди до закладів освіти громади з метою моніторингу проведення двомісячника благоустрою. Під час об’їзду ознайомилися зі станом прилеглих територій та ходом виконання робіт. Роботи тривають.
