А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

ЯК ЗВЕРНУТИСЯ ДО ОБУХІВСЬКОЇ ОКРУЖНОЇ ПРОКУРАТУРИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Заявники та запитувачі інформації можуть звернутися до Обухівської окружної прокуратури Київської області:

28 лютого 2024

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН ІЗ ЧИСЛА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

При реєстрації первинного звернення або при повторному зверненні в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб (ЄІБД ВПО) необхідно вносити зміни в електронну заяву в системі ЄІБД ВПО, у вкладці «ПОТРЕБИ» зазначати інформацію про житлові потреби.

27 лютого 2024

Інформація для громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях

У рамках заходів до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя у 2024 році публікуємо інформацію для наших громадян, які проживають на тимчасово окупованих територіях.

21 лютого 2024

20 лютого – День Героїв Небесної сотні

Щороку 20 лютого наша держава вшановує подвиг Героїв Небесної сотні. Це увічнення великої людської, громадянської й національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості, завдяки яким  змінили хід історії нашої держави.  Життя, смерть, свобода, страх та відвага – усе переплелось  у  вирі зимових подій 2014 року. Кіптява автомобільних шин, польових  кухонь, боротьба світоглядів та емоцій.  Майдан вибухнув багатоголоссям ідей, поглядів, цінностей, очікувань, ініціатив, емоцій, радості, болю. Став багатогранним явищем, яке важко осягнути в калейдоскопі подій, виступів, публікацій,  репортажів, досліджень.  Саме Герої Небесної сотні змінили свідомість мільйонів українців, дали зрозуміти, що не можна посягати на свободу людини. Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності. Пам’ять про них ми бережемо, тому що разом  – велика сила.  Вони подарували нам усе. Віддали все, що мали, і ми не можемо  цим знехтувати. Тож закликаю всіх жителів нашої громади в цей  день згадати в молитвах усіх Героїв, які поклали голови за наше  майбутнє, та не зрадити їхню пам’ять, долаючи виклики сьогодення!

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта

20 лютого 2024

ЗВІТ міського голови про роботу виконавчих органів Кагарлицької міської ради за 2023 рік

15 лютого 2024

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого ми відзначаємо 35-ту річницю виведення військ з Афганістану та День вшанування учасників бойових дій на території  інших держав. Цього дня ми вшановуємо тих, кому довелося воювати в інших  країнах, брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів. Ризикуючи своїм життям, ви чесно й мужньо виконували військовий обов’язок, забезпечуючи мир та спокій у різних  країнах світу. Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя заради миру. Ви стійко пройшли через всі випробування неоголошеної війни,  залишившись вірними ідеалам бойового братерства. Ви - одні з перших добровольців, хто став на захист суверенітету України, адже  чимало з тих, хто з місією миротворців пройшов пекельний вогонь  локальних воєнних конфліктів на чужині, і ось одними з перших  стали в ряди захисників України і пліч-о-пліч з молодими побратимами боронять рідну землю. Бо ж захист Вітчизни – це священний обов’язок кожного! Бажаємо вам і вашим родинам злагоди, наснаги та всіляких гараздів на многії літа! А всім нам - миру і злагоди на отчій землі, кращої долі нашим дітям і внукам. Нехай в Україну-неньку якнайшвидше прийде Перемога, а з нею  повернуться довгождані мир і спокій, щастя і радість! Нехай Бог  береже Україну та її захисників, чиї мужність та самовідданість є  свідченням незборимої сили й волі Українського народу!

Кагарлицький міський голова Олександр ПАНЮТА

15 лютого 2024

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК КОНКУРСУ ПРОЄКТІВ ДЛЯ УЧАСТІ В ГРОМАДСЬКОМУ БЮДЖЕТІ

08 лютого 2024

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ

РОЗРОБЛЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ «ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД ПТАХОФЕРМИ ПО ВУЛИЦІ ЧУХРАЯ ВАЛЕРІЯ, 50 В СЕЛІ ЧЕРНЯХІВ, ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ, КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ КАД.№ 3222288800:02:310:0057»

05 лютого 2024

Національний конкурс «Благодійна Україна»

Національний конкурс «Благодійна Україна» – це загальнонаціональний проєкт із відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних/волонтерських ініціатив в українському суспільному просторі.

30 січня 2024

Обласна програма «Власний дім»

У всіх областях створені Фонди підтримки індивідуального житлового будівництва на селі з метою поліпшення житлових умов сільських мешканців через державну програму «Державне пільгове кредитування індивідуальних сільських забудовників на будівництво (реконструкцію) та придбання житла» на регіональному рівні через програму «Власний дім»

24 січня 2024

22 січня – День Соборності України

Дорогі жителі Кагарличчини! 22 січня ми відзначаємо День Соборності України. Нині наша країна переживає найскладніші часи за всю історію своєї незалежності, але українці мужньо відстоюють свободу та суверенітет своєї держави. Збройні Сили України щодня відвойовують нашу територію та захищають кордони нашої держави, борються за її єдність та цілісність. Кожна свідома людина зараз допомагає країні. Ми вже довели всьому світу, що нинішні  і наступні покоління українців гідні жити у вільній та демократичній Україні. І тільки в  єдності наших дій та соборності душ ми можемо досягти перемоги. Адже історія говорить  нам і про те, що майбутнє буде саме таким, яким ми його зробимо, тому що держава починається з кожного з нас! Із Днем Соборності! Слава Україні!

Кагарлицький міський голова Олександр ПАНЮТА

22 січня 2024

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні громадяни! Кагарлицька ДПІ ГУ ДПС у Київській області запрошує вас задекларувати доходи, отримані у 2023 році!

19 січня 2024

Трипільський етно-історичний комплекс запрошує!

Запрошуємо в оновлений Трипільський етно-історичний комплекс на самому березі Дніпра!

10 січня 2024

80 років визволення Кагарлика

Дорогі земляки! Січень – особливий місяць для нашої громади. 7 січня 1944 року сталося довгоочікуване визволення Кагарлика від нацистських загарбників, упродовж цього місяця були звільнені й інші населені пункти Кагарличчини. Зі сльозами радості зустрічали жителі нашого краю воїнів-визволителів. У ці дні ми із вдячністю згадуємо тих, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшановуємо пам’ять тих, хто загинув, визволяючи нашу рідну землю від загарбників. Ми віримо, що вже невдовзі визволення прийде і на окуповані нині рашистами українські землі, так само як у січні 1944 року Кагарлик дочекався визволення від нацистських катів. Бажаю всім міцного здоров’я, життєвого оптимізму, нездоланної віри в Перемогу та якнайшвидшого приходу миру на нашу рідну землю.

Кагарлицький міський голова Олександр ПАНЮТА

07 січня 2024