А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

2:0 - ЧУДОВИЙ ПОДАРУНОК ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ КАГАРЛИКА!

опубліковано: 09 вересня 2023 оновлено: 09 грудня 2023

У матчі шостого туру Другої ліги Професіональної футбольної ліги сезону 2023/24 9 вересня в Кагарлику наша «Дружба» зіграла проти «Кременя-2». Рахунок 2:0 на користь нашої команди: чудовий подарунок до Дня міста!

ВИГРАШ НА КЛАСІ! 

Зіграли, пам’ятаючи про важливий матч у середу.

Другий тайм господарі почали також активно, але тепер уже з особливим відчуттям упевненості. Вони беззаперечно контролювали перебіг подій і штурмували чужі володіння розважливо. Небезпечно били по воротах Сомов, Дедяєв і все той же Сторчоус — але без успіху.

Ближче до кінця матчу й молоді гості спромоглися на кілька гострих контратак. Однак у ці миттєвості надійно зіграв Татаренко, а в одному з епізодів Юречко буквально закрив собою площину воріт, відчайдушно кинувшись під удар опонента. Проте загальна вищість «Дружби» не викликала жодного сумніву. Близькими до взяття воріт були Сомов, Янюк і Замуренко. Складалося враження, що фаворитові достатньо просто підвищити швидкість — і влучень стане більше. Та наші дограли матч ощадливо, пам’ятаючи, що буквально за три дні на них очікує «Чайка».

П’ятий поєдинок — і п’ята перемога. «Дружба» здобула три очки таким складом: Татаренко — Куба-к (Грищенко, 82), Юречко, Шкіндер, Козлов — Казаков (Доронін, 46), Сторчоус (Янюк, 81) — Дедяєв (Замуренко, 63), Головко (Захаревич, 73), Бандурін — Сомов. Абсолютний дебютант професійних змагань — єдиний, хто й досі не втратив у цій Другій лізі жодного пункту. 13 вересня Дмитро Чирикал і його підопічні зіграють на гостинах у чинного призера з Петропавлівської Борщагівки.

Дякуємо всім, хто підтримував нас наживо, а супернику — за хорошу гру

Рухаємося далі

#ДружбаМирівка - #Кремінь2Кременчук — 2:0 (Сторчоус, 28, Бандурін, 35)

ДРУГА ЛІГА-2023/2024. 6 ТУР

#ДружбаКремінь2

9 вересня, субота, 15:45

Кагарлик

СК Дружба

YouTube-канал #ПФЛ України | https://www.youtube.com/@PFLUkraine - https://www.youtube.com/watch?v=ebLdyycnKd8

«Дружба» — до бою, фани — з тобою! Уболіваймо за «Дружбу»!

Слідкуйте за оновленнями!

#Другаліга, #ПФЛ, #ДружбаМирівка, #ДмитроЧирикал, #Кремінь2Кременчук, #ЯрославЗдирко, #СтаніславРокотянський, #НазарійДьордь, ФК "Кремінь" Кременчук