А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, КАГАРЛИК!

опубліковано: 09 вересня 2023 оновлено: 30 травня 2024

ШАНОВНІ КАГАРЛИЧАНИ, ЖИТЕЛІ ВЕЛИКОЇ І ДРУЖНОЇ КАГАРЛИЦЬКОЇ ГРОМАДИ!


Наше прекрасне старовинне місто, центр однієї з найбільших в Україні об’єднаних територіальних громад, – Кагарлик підійшов до 881-ї річниці свого історичного шляху. На ньому було немало яскравих і радісних сторінок, але були, на жаль, і роки труднощів та випробувань. Проте українці – велика європейська нація, і сьогодні її дух на такій висоті, як ніколи. Єдина Україна обов’язково переможе кремлівського агресора. І станеться це ще й тому, що нас підтримує європейська і вся світова спільнота. Мир і процвітання неодмінно прийдуть, і наша країна гідно постане в колі могутніх світових держав. Кагарлик, який за багато століть пережив не одного агресора-супостата, буде стояти в віках на вільній Українській землі. І нині кращі його сини – в лавах захисників Вітчизни.
День міста традиційно був святковою подією для кагарличан. Проте сьогодні, коли йде повномасштабна війна з росією, не до надмірних веселощів і гулянь. Але, з другого боку, теж було б неправильно залишити непоміченою солідну дату в історії нашого древнього міста. Тож цьогоріч ми відзначаємо чергову річницю з часу заснування Кагарлика без традиційного розмаху, обмежившись заходами патріотичного спрямування.
Ще недавно Кагарлик був фактично прифронтовим, але завдяки доблесним Збройним Силам України ворога відігнали далеко від нашого краю – і він продовжує ганебно відступати. Попри часте звучання тривожних сирен, ситуація на Кагарличчині стабільна.
Перевиконання бюджетних надходжень у цьому році дало можливість серед інших видатків передбачити кошти для підтримки Збройних Сил України; виділено також міжбюджетний трансферт до бюджету Київської області на співфінансування за обласною Програмою відновлення приватних будинків, зруйнованих унаслідок бойових дій на території Київської області.
Завдяки стійкій економічній ситуації вдалося реалізувати й частину ще довоєнних планів, зокрема щодо ліквідації бездоріжжя в населених пунктах громади; постійна увага приділяється підтримці закладів охорони здоров’я, освіти, культури, комунальних підприємств, які забезпечують життєдіяльність громади, функціонування критичної інфраструктури.
Дорогі земляки! Активною волонтерською діяльністю, сумлінною працею на своїх робочих місцях ви створюєте надійну основу подальшого розвитку рідного краю, сприяючи зміцненню економіки, обороноздатності держави. Користуючись нагодою, сердечно вітаю всіх вас із 881-ю річницею з часу заснування Кагарлика, зичу всім перш за все якнайшвидшої перемоги над агресором, міцного здоров’я, злагоди і достатку в родинах.
Із Днем народження, любий серцю Кагарлик!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Кагарлицький міський голова Олександр ПАНЮТА