А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення сесії Кагарлицької міської ради «Про затвердження правил благоустрою на території Кагарлицької міської територіальної громади»

опубліковано: 08 листопада 2023 оновлено: 16 липня 2024

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту регуляторного акта –

проєкту рішення сесії Кагарлицької міської ради

«Про затвердження правил благоустрою на території Кагарлицької міської територіальної громади»

 

Розробник - відділ економіки та інвестицій Кагарлицької міської ради.

Проєкт рішення розроблений з метою врегулювання відносин, що виникають у сфері благоустрою населених пунктів і створення сприятливого для життєдіяльності людини, довкілля, збереження і охорони навколишнього природного середовища, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення на території Кагарлицької міської територіальної громади.

Підставою для розробки проєкту є недостатнє регулювання відносин у сфері благоустрою, відсутність чіткого нормативного регулювання прав та обов’язків суб’єктів господарювання у сфері благоустрою внаслідок чого неможливо об’єктивно, за допомогою сьогоднішніх важелів впливу, регулювати відносини, що виникають у сфері благоустрою в рамках великої території громади.

Проєкт даного рішення розроблено відповідно до «Типових правил благоустрою території населеного пункту» та Закону України «Про благоустрій населених пунктів».

Проєкт рішення «Про затвердження правил благоустрою на території Кагарлицької міської територіальної громади»  разом із аналізом регуляторного впливу оприлюднюється на офіційному сайті Кагарлицької міської ради https://kagarlyk-mrada.gov.ua/. Також з ним можна ознайомитися за адресою: 09201, Київська область, Обухівський район, місто Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні,1, кабінет №14.

Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб,їх об’єднань приймаються протягом місяця (до 08 грудня 2023 року) з дня оприлюднення на адресу розробника: 09201, Київська область, Обухівський район, місто Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні,1 та на електронну адресу:[email protected].

https://kagarlyk-mrada.gov.ua/ua/share-news/pg/81123146656545_n/