А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

КОШТИ НА МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ РОДИНАМ ФРОНТОВИКІВ ВИДІЛЕНО

опубліковано: 07 грудня 2023 оновлено: 15 липня 2024

 Головне питання, яке виносилося на розгляд обранців громади під час скликаної 7 грудня позачергової 47 сесії Кагарлицької міської ради, стосувалося виділення додаткових бюджетних коштів  для надання матеріальної допомоги родинам фронтовиків відповідно до діючого Положення і поданих заяв. Сесія внесла необхідні зміни до бюджету поточного року. Крім того, було перерозподілено наявні фінанси для підтримки ключових галузей, зокрема медицини.  

Прийнято окреме рішення про надання адресної матеріальної допомоги, зокрема фронтовикам та членам їхніх родин; рішення про надання дозволу на харчування дітей із сім’ї захисника України за рахунок коштів міського бюджету.  

Депутати затвердили План діяльності Кагарлицької міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2024 рік.

Вирішено також назріле земельне питання, яке стосувалося  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) комунальної власності для ведення фермерського господарства, що перебуває в постійному користуванні за межами с. Черняхів на території Кагарлицької міської територіальної громади.

Усі питання порядку денного перед тим було опрацьовано на засіданнях профільних депутатських комісій.