А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

РОЗГЛЯНУТО НАЗРІЛІ ПИТАННЯ

опубліковано: 07 грудня 2023 оновлено: 04 березня 2024

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта 7 грудня провів 59 засідання виконавчого комітету. Було розглянуто два десятки назрілих питань життєдіяльності громади. Насамперед виконком затвердив звіт про виконання фінансового плану за 9 місяців  2023 року та вніс необхідні зміни до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Кагарлицької міської ради «Центр медико-санітарної допомоги» на 2023 рік. Вирішено  робоче питання щодо внесення змін до одного з минулих рішень виконкому, яке стосувалося Порядку призначення та реєстрації помічника дієздатній фізичній особі, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати свої обов’язки.

За поданням комісії з питань захисту прав дитини ухвалено рішення про надання дозволу на оформлення договору купівлі-продажу квартири,  дозволу на дарування  та посвідчення договору дарування; дозволу на визначення новонародженій дитині прізвища; про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Відповідно до поданих заяв упорядковано 5 поштових адрес, надано 2 дозволи на підключення до міської водопровідної мережі; вирішено питання щодо прийняття на квартоблік та включення до списку осіб, які забезпечуються житлом у пільговому порядку, двох сімей учасників бойових дій; узято також на облік  особу, що потребує надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. Позитивно розглянуто заяву щодо надання дозволу на розміщення об’єкта торговельної діяльності з продажу ялинок, сезонних овочів та фруктів у м. Кагарлику. Вирішено ряд питань щодо взяття на баланс  та передачу з балансу комунального майна Кагарлицької міської  територіальної громади, видалення аварійно небезпечних зелених насаджень.

Виконком ухвалив рішення про виділення необхідної матеріальної допомоги жителям громади, зокрема фронтовикам та членам їхніх родин.

Після засідання виконкому очільник громади провів робочу нараду зі старостами сіл за участю секретаря міської ради Людмили Демиденко, заступника міського голови Ігоря Будюка, начальника відділу комунальної власності та орендних відносин Володимира Хайла, керівників комунальних служб. Обговорено поточні питання в розрізі кожного населеного пункту, зокрема з питань благоустрою, соціальної підтримки населення.