А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

СВІТ БЕЗ росії: НОВІ ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

опубліковано: 07 грудня 2023 оновлено: 04 березня 2024

Недержавний аналітичний центр «Українські студії стратегічних досліджень» оголосив Всеукраїнський конкурс есе для молоді на тему: «Світ без росії: нові виклики та перспективи» в рамках Бандерівських читань.

Ми запрошуємо українське суспільство змінити погляд на росію, яка через імперський характер ніколи не погодиться на існування України і тому її розпад є запорукою перемоги. Метою Конкурсу є залучення молодих інтелектуалів до осмислення викликів і перспектив в геополітичній площині в умовах розпаду російської імперії як завершальної точки російсько-української війни. Завданням для молодого покоління українських інтелектуалів є формування національної стратегії, зміцнення українського війська і набуття Україною статусу світового лідера.

До участі запрошуються молоді дослідники – молоді військовослужбовці, студенти вищих навчальних закладів, магістранти, аспіранти, молоді вчителі та науковці до 32 років. Тематика Конкурсу:

- Розвал російської імперії – запорука української перемоги.

-  Україна як центр тяжіння для населення сучасного півдня московії (від Бєлгорода до Кубані). - Чому тільки розвал росії на десятки малих держав є запорукою української перемоги і тривалого миру в Європі?

-  Вплив України на облаштування земель росії після її розвалу.

- Перебудова українського війська: якою повинна бути наша армія, щоб гарантувати довгостроковий мир? ➢ Яких Збройних сил Україна потребуватиме після перемоги?

 - Україна - гарант безпеки у світі з однією з найсильніших армій.

- Україна – регіональний і світовий лідер: як нам реалізувати свій потенціал повною мірою? ➢ Безпекова формула у Європі - нові геополітичні центри.

- Формування нових союзів під проводом Києва. Україна – ключ до безпеки Західного світу.

Вимоги до оформлення есе: обсяг 15 тис. знаків (8-15 стор.), шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5. Мова - українська. Детальніше – у Положенні за посиланням: https://ussd.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/polozhennya_konkursu_ese_hi_banderivski_chytannya.pdf

  Термін подання робіт – до 10 грудня 2023 року. Оголошення результатів та нагородження відбудеться під час проведення Бандерівських читань у лютому 2024 року.