А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

ДБАЄМО ПРО БЛАГОУСТРІЙ І ПОРЯДОК

опубліковано: 06 червня 2024 оновлено: 16 липня 2024

У четвер 6 червня наприкінці робочого дня комунальники прозвітували міському голові Олександру Панюті про виконані протягом дня роботи.

Так, у житлово-експлуатаційній організації двірники прибрали на прибудинкових територіях багатоквартирних житлових будинків,  закріплених за підприємством. Вивезено пластик із контейнерів для роздільного сортування сміття. Тривав ремонт  вантажного сміттєвоза КО-413. На прибудинковій території по вул. Столичній, 5 засипано провал.

У КП КМР «Міськрембудсервіс» продовжували грейдерування з підсипкою щебеневою сумішшю на масиві індивідуальної забудови. Роторна косарка працювала в Іванівці, Горохуватці, Мирівці. Мотокосарі трудилися на обслуговуваних дитмайданчиках, там же тривав ремонт дерев’яних деталей ігрових споруд. Тривали роботи з облаштування сучасного туалетного блоку в районі автостанції.  Виконано щоденне прибирання сміття з урн по місту. Автовишка допомагала з видалення аварійно небезпечних насаджень у Слободі. Підрядники продовжували ремонт дорожнього покриття по місту, застосовуючи струменевий метод. На базі підприємства ремонтували техніку.

Працівники Адміністрації парку виконували традиційне загальне прибирання, увагу приділили території біля адмінприміщення, а також біля пам’ятного знака жертвам Голодомору. Обкошували зелені зони, зокрема в центрі міста, по вул. Столичній тощо. Виконано аварійний шиномонтаж одного з тракторів.  

КП КМР «Кагарликводоканал»  забезпечує цілодобове водопостачання і водовідведення  по місту, а також деяких  обслуговуваних об’єктів у селах громади. У четвер виконано прочистку та промивку каналізаційної мережі по вул. Володимира Великого, 3 та Каштановій, 2, заміну глибинних насосів на свердловинах №№2 і 3; вирішували проблему з генератором на станції водоочистки по вул. Стадіонній, 2Б.