А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

ДВОМІСЯЧНИК ЗАВЕРШЕНО – БЛАГОУСТРІЙ ТРИВАЄ

опубліковано: 07 травня 2024 оновлено: 16 липня 2024

Традиційний весняний двомісячник благоустрою завершено, проте комунальники продовжують дбати про чистоту і порядок. Так, у вівторок 7 травня  «Міськрембудсервіс»  продовжував ударними темпами прибирати на кладовищах, готуючи їх до поминальних днів. Тривало обкошування їхніх територій мотокосами, ремонтували за потреби туалетні блоки. Допомагали з благоустроєм на кладовищах у  Переселенні, техніка підприємства допомагала вивозити сміття (фотоінформацію, люб’язно надану старостою села Сніжаною Шевченко, ми додали до загального фотозвіту). Прибирали й на кладовищі в Гороховому, завозили ґрунт для впорядкування могил. Роторна тракторна косарка працювала на кладовищах по вул. Солов’їній (Чехова), Богдана Хмельницького, Олександра Салія (Тургенєва). Причіпна підмітальна машина прибирала по вул. Залізничників. Виконано щоденне прибирання сміття з урн по місту.

Працівники Адміністрації парку цілий день трудилися над підстриганням обслуговуваних зелених зон, очищенням бруківки паркових доріжок від бур’яну.  Виконано загальне прибирання закріплених ділянок по місту і в парковій зоні. Виконували ремонт споруд Меморіалу Слави, висаджували розсаду квітів на клумби.

Житлово-експлуатаційна організація забезпечила щоденне прибирання обслуговуваних прибудинкових територій. Проведено профілактичне   обслуговування і поточний ремонт двигуна вантажного  сміттєвоза КО-413. Організовано вивезення пластику з контейнерів для роздільного сортування твердих побутових відходів, розташованих на прибудинкових територіях багатоквартирних житлових будинків.

КП КМР «Кагарликводоканал» інформує: прочищено і промито гідродинамічною машиною ділянки каналізаційної мережі по вул. Парковій та Загородній; у вівторок вивчали місця поривів водопроводу по вул. Молодіжній. Здійснено планове відкачування вигрібних ям абонентів, промито і прочищено фільтри на станції очистки води по вул. Стадіонній, 2Б, 97 Стрілецької дивізії та Козацькій.  На базі підприємства тривав ремонт автомобіля ГАЗ-53 АРМ.