А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

8 березня – Міжнародний жіночий день

опубліковано: 08 березня 2024 оновлено: 18 червня 2024

Любі жінки! Чарівні мешканки Кагарлицької громади! Від усього серця вітаю вас із прекрасним святом весни – Міжнародним жіночим днем – 8  Березня!

Усе найдорожче і прекрасне, що є у нашому житті, – любов і сім’я, народження і щастя, радість і надія, пов’язане з вами, наші жінки. Ви натхненно працюєте, утверджуєте успіхи і підтримуєте в тяжкі хвилини, прикрашаєте дні теплом, добром і ніжністю. Ви, дорогі жінки, щодня робите все можливе, а іноді й неможливе, щоб підтримати наших захисників, переселенців та жителів деокупованих територій.  Багато жінок взяли до рук зброю та стали на захист України. На жіночі плечі лягла важка ноша, жінки воюють, жінки рятують людей, жінки докладають усі зусилля для перемоги.

Любі наші, у всі часи ви надихаєте на шляхетні вчинки. Ви щодня даруєте любов, турботу, родинний затишок. Тож нехай доля буде до вас прихильною, нехай вас супроводжують радість і удача, підтримка, розуміння і любов близьких людей. Міцного здоров’я та щастя вам і вашим родинам, дітям, онукам. Нехай живими та здоровими повернуться додому усі, кого ви  так сильно чекаєте.  Добра і благополуччя в кожному домі. Перемоги і миру всім нам!

Кагарлицький міський голова Олександр ПАНЮТА