А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

6 грудня – День Збройних Сил України

опубліковано: 06 грудня 2023 оновлено: 15 липня 2024

Служити в армії - це справжній подвиг, бо немає більш благородної місії, ніж захищати свою Батьківщину від посягань ворога.

Шановні захисники! Ви - наша гордість, наша надія і наш непохитний захист. Ви – незламне військо, яке показує неймовірні приклади мужності, відваги і героїзму, військової мудрості та стратегічного мислення, які обов’язково приведуть до Перемоги.

В умовах війни наше військо відродилося, пройшовши шляхами випробувань, зміцніло та здобуло безцінний досвід у запеклих боях. І нині ми пишається кожним захисником, кожною захисницею.  Ми впевнені, що наші воїни і надалі з честю виконуватимуть свій  громадянський, військовий і патріотичний обов’язок, будуть надійним щитом миру і безпеки та гарантом територіальної цілісності  і суверенітету не тільки України, а й усього цивілізованого світу.

Шановні військовослужбовці, щиро зичимо вам міцного козацького здоров’я, витримки, мужності, військової мудрості, добра, сили й наснаги в усіх справах, непохитного оптимізму та незламної віри в щасливе майбутнє.

Вічна пам’ять і наша довічна шана захисникам, які віддали свої  життя задля миру в країні!

Слава воїнам Збройних Сил! Слава Україні! Героям Слава!

Кагарлицький міський голова Олександр ПАНЮТА