А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

БЛАГОУСТРІЙ НЕ ЗБАВЛЯЄ ТЕМПІВ

опубліковано: 06 травня 2024 оновлено: 16 липня 2024

Післявеликодній понеділок, який у народі ще називають Обливаним або Поливаним, видався погожим, тож кагарлицькі комунальники добряче попрацювали  над благоустроєм.

Так, у понеділок 6 травня  працівники Адміністрації парку висадили і гарно полили розсаду квітів. Тривало обкошування обслуговуваних зелених зон, зокрема по вул. Столичній і в центральній частині міста. Поприбирали на в’їздах-виїздах із Кагарлика, продовжували ремонт споруд Меморіалу Слави в парку. Здійснено загальне прибирання закріплених ділянок.

Працівники  КП КМР «Міськрембудсервіс» виконали щоденне прибирання сміття з урн по місту, вивезено тверді побутові відходи за договорами з підприємцями. Продовжували вивозити сміття з сільських кладовищ, завозили туди ґрунт для впорядкування могил до поминальних днів. Продовжували замвну дерев’яних деталей лавочок відпочинку по місту.

Житлово-експлуатаційна організація забезпечила щоденне прибирання обслуговуваних прибудинкових територій, вивезення побутових відходів із обслуговуваних сміттєвих майданчиків.

КП КМР «Кагарливодоканал» інформує: прочищено і промито ділянки каналізаційної мережі по вул. Парковій та Каштановій; здійснено планове відкачування вигрібних ям абонентів по вул. Столичній і Відродження та інших абонентів по місту.  Промито і прочищено фільтри на станціях водоочистки по вул. 97 Стрілецької дивізії, Козацькій та Стадіонній, 2Б. На базі підприємства ремонтували автомобіль ГАЗ-53 АРМ. Цілодобово здійснюється підняття, очищення та подача води в місто, стабільно приймаються та проходять очищення стоки на каналізаційно-очисних спорудах.