А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

5 травня – Великдень

опубліковано: 05 травня 2024 оновлено: 18 червня 2024

У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Воно приходить разом із весною і наповнює людські серця добром і любов’ю.

Воскресіння Христа є воскресінням усього найкращого, що закладено Богом в людині: честі, гідності, людяності.

Багато наших захисників зустрічають свято на передовій. Завдяки їхній самовідданості  ми маємо змогу в тиші зустріти свято. Доземно вклоняюся Героям за їхню мужність, незламність, міць та силу, які вони проявляють, наближаючи Перемогу. Кожного дня весь український народ підносить свої молитви до Всевишнього за наших мужніх воїнів. Нехай Господь Бог оберігає їх, дарує силу та зміцнює дух.

Молимося за тих захисників, хто героїчно поклав свої життя за  Батьківщину. На жаль, вони вже не зустрічатимуть Великдень разом  із нами. У скорботі схиляю голову перед світлою пам’яттю загиблих. 

У свято Великодня дозвольте побажати всім вам, дорогі жителі  Кагарличчини, душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в кожній родині. Нехай свято наповнить ваші душі радісними почуттями  та новими сподіваннями, оселі – благополуччям і затишком, сім’ї –  коханням, щастям, злагодою.

Щиро бажаю, щоб світло Перемоги засяяло над Україною!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Кагарлицький міський голова   Олександр ПАНЮТА