А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

ШКОЛА МОЛОДОГО ФАХІВЦЯ

опубліковано: 04 березня 2024 оновлено: 18 квітня 2024

Нещодавно в Центральній бібліотеці відбулося навчання новопризначених бібліотекарів у Школі молодого фахівця Публічної бібліотеки відділу культури Кагарлицької міської ради. У стажуванні взяли участь Тетяна Спасіба (філія N3 «Горохуватська сільська бібліотека»), Світлана Шамова (філія N14 «Слобідська сільська бібліотека»), Яна Сколота та Наталія Тарасова (філія N1 «Бібліотека для дітей»).

Провідний методист ОМЦНТКОР Антоніна Коршунова та директор бібліотеки Лілія Литвин ознайомили присутніх із законодавчими документами, що регламентують роботу бібліотечної галузі й напрямками роботи, що повинні враховуватися в плануванні діяльності бібліотеки протягом року.

Бібліотекар із комплектування та обробки літератури Тетяна Владімірова розповіла про організацію, збереження і використання бібліотечного фонду, бібліотекарі Тетяна Гриценко, Ніна Осмалена та Марина Волошин поділилися досвідом організації обслуговування читачів у бібліотеці.

Провідний бібліограф Олена Шевченко розповіла про довідково-бібліографічну роботу книгозбірні, бібліографічний опис документів та краєзнавчу роботу.

Окрему увагу приділили роботі з дітьми та впровадженню інформаційних технологій у роботі.

Центральна Бібліотека-Кагарлик