А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

СТАРТУЄ ВЕСНЯНИЙ ДВОМІСЯЧНИК БЛАГОУСТРОЮ

опубліковано: 04 березня 2024 оновлено: 18 квітня 2024

У понеділок 4 березня відбулося чергове засідання оперативного штабу з питань координації дій із підприємствами, установами та організаціями для здійснення заходів правового режиму воєнного стану на території Кагарлицької міської територіальної громади.  

У Всеукраїнській хвилині мовчання присутні вшанували   пам’ять про всіх співвітчизників, які загинули  у війні з російськими  окупантами.

Під час засідання, яке проводив начальник штабу Олександр Панюта, було констатовано стабільність ситуації в громаді. Очільник громади вкотре наголосив на важливості дотримання вимог безпеки під час оголошення повітряної тривоги. Тривають заходи для подальшого вдосконалення укриттів, надання допомоги Збройним Силам України. Наголошено на активній участі посадовців у кампанії декларування доходів.

Готується до підписання розпорядження про початок весняного двомісячника благоустрою, і Олександр Панюта закликав громаду до активної участі в ньому, а комунальників націлив на те, щоб показували всім приклад у наведенні порядку на власних і закріплених територіях.

На засіданні штабу традиційно було обговорено стан справ у ключових галузях (освіта, культура, медицина), на підприємствах та в установах, у структурних підрозділах міської ради.

Зокрема, обговорено важливе питання налагодження харчування школярів в освітніх закладах громади: знову на заваді проблеми між учасниками  тендерних процедур, якими займається антимонопольний комітет. Серед актуальних питань медичної галузі – подальше поліпшення якості обслуговування та умов перебування пацієнтів на стаціонарі, яких протягом минулого тижня було в межах понад 125 при 130 наявних ліжкомісць. Центр первинної медико-санітарної допомоги констатує зниження рівня захворюваності населення: протягом минулого тижня зафіксовано 69 випадків ГРВІ, 1 – COVID-19.

За повідомленням відділення поліції, протягом минулого тижня до правоохоронців надійшло 110 заяв і звернень громадян, 5 із яких було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань; триває операція «Акциз». Служба «101» протягом минулого тижня чотири рази здійснювала виїзди за повідомленнями. Рятувальники наголошують на актуальності заборони спалювання рослинних решток та іншого сміття, що може стати причиною серйозних пожеж у довкіллі, призвести до втрат нерухомості і навіть людських життів. На порушників чекають суворі санкції.