А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Чому в період відключень світла важливо вчасно передавати покази лічильника, – пояснює ДТЕК Київські регіональні електромережі

опубліковано: 30 травня 2024 оновлено: 18 червня 2024

З 30 травня по 3 червня настає новий період для передачі показів лічильника за світло. ДТЕК Київські регіональні електромережі рекомендує зробити це вашим щомісячним ритуалом, особливо якщо застосовувались стабілізаційні відключення. Адже передані покази допоможуть нам визначити обсяг фактично спожитої вами електроенергії впродовж поточного місяця, а постачальникам – нарахувати за ним коректну суму для оплати.

ДТЕК Київські регіональні електромережі розраховує обсяг спожитої вами електроенергії за один календарний місяць на основі показів лічильника, які ви передаєте впродовж двох днів до закінчення поточного місяця та протягом 1-3 числа наступного місяця. Якщо ви передасте покази 4-го числа і пізніше, то, згідно із законодавством, ми будемо вимушені розрахувати цей обсяг за середньодобовим споживанням аналогічного періоду минулого року.

Уникнути розбіжностей у нарахуванні та отримувати рахунки лише за реально спожиту електроенергію можна, якщо не забувати вчасно передавати покази. Це має особливе значення в період стабілізаційних відключень, коли ви споживали менше, ніж зазвичай. Так ви будете сплачувати лише за ту електрику, яку використали впродовж місяця.

Найпростіше та найшвидше передати покази можна через наш чат-бот:

  • у пошуку месенджера Viber та Telegram ввести «ДТЕК Київські регіональні електромережі»;
  • пройти процедуру верифікації (для незареєстрованих клієнтів);
  • обрати в меню «Передати покази лічильника» та за підказками чат-бота надіслати інформацію.

Також у нашому чат-боті ви завжди можете знайти актуальну інформацію щодо графіків стабілізаційних відключень.