А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

БЛАГОУСТРІЙ: РОБОТИ ВИСТАЧАЄ

опубліковано: 30 квітня 2024 оновлено: 16 липня 2024

У вівторок 30 квітня наприкінці робочого дня комунальники прозвітували про виконані завдання.

Так, «Міськрембудсервіс»  продовжував ударними темпами прибирати прибордюрне засмічення, накопичене ще в часи протиожеледних заходів. Продовжували обкошувати узбіччя доріг по місту, завозити ґрунт для робіт із благоустрою на кладовищах (вже завезено для впорядкування могил до поминальних днів на кладовища в Кагарлику, Слободі, Переселенні, Ставах; залучали також техніку Адміністрації парку). У Мирівському старостинському окрузі автовишка та електрики працювали над заміною перегорілих ламп вуличного освітлення. Виконано щоденне прибирання сміття з урн по місту. На Ольжинському кладовищі ремонтували огорожу.

Працівники Адміністрації парку цілий день трудилися над стрижкою декоративних зелених огорож, очищенням доріжок у скверику від бур’яну, обкошуванням обслуговуваних зелених зон. Виконано загальне прибирання закріплених ділянок по місту і в парку. Надано два тракторні причепи для потреб «Міськрембудсервісу». Виконували ремонт споруд Меморіалу Слави, здійснювали фарбувальні роботи.

Житлово-експлуатаційна організація забезпечила щоденне прибирання обслуговуваних прибудинкових територій, вивезення побутових відходів із обслуговуваних сміттєвих майданчиків, для чого було залучено один вантажний сміттєвоз. Проведено механізоване косіння трави на прибудинкових територіях багатоквартирних житлових будинків   N11 по вул. Столичній та N16а по вул. Загородній. Проведено побілку бордюрів і підбілювання дерев на прибудинкових територіях багатоквартирних житлових будинків по вул. Столичній, 5 та 11; по Загородній, 16а та Каштановій, 2.

КП КМР «Кагарликводоканал» інформує: прочищено і промито гідродинамічною машиною ділянки каналізаційної мережі по вул. Парковій та Миру; у вівторок вивчали місця поривів водопроводу на масиві колишнього цукрозаводу та по вул. Миронівській, а також проблеми з обладнанням на свердловині №1 у парковій зоні. Здійснено планове відкачування вигрібних ям абонентів, промито і прочищено фільтри на станції очистки води по вул. Стадіонній, 2Б, 97 Стрілецької дивізії та Козацькій.  На території підприємства біля адмінбудівлі обкошено зелені зони.