А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Понад 2,5 млн разів мешканці Київщини скористалися дистанційними послугами ДТЕК Київські регіональні електромережі

опубліковано: 29 вересня 2023 оновлено: 12 липня 2024

За вісім місяців 2023 року клієнти ДТЕК Київські регіональні електромережі понад 1,5 мільйона разів зателефонували до контакт-центру та скористалися послугами автоматичного голосового меню (IVR). Це швидко та легко й не потребує очікування з’єднання з оператором. На другому місці – чат-бот у Viber та Telegram. Цією послугою вже скористалися 896 тисяч разів. Компанія постійно розвиває дистанційні канали зв’язку, щоб клієнти мали змогу замовити послуги в два кліки, не виходячи з дому.

«Попри війну ДТЕК Київські регіональні електромережі продовжує розвивати сучасні онлайн послуги та створив зручні та доступні дистанційні канали. З початку року клієнти компанії 896 тисяч разів скористалися чат-ботом у Viber та Telegram для передачі показів, щоб повідомити про відсутність світла чи замовити роботи з обслуговування лічильника. Це майже в 2 рази більше, аніж за аналогічний період минулого року. Сервіс функціонує в режимі 24/7 та доступний з будь-якого смартфона чи іншого гаджету», - повідомили в компанії.

Для того, щоб почати користуватися чат-ботом, необхідно:

  • у пошуку месенджера Viber та Telegram
  • ввести «ДТЕК Київські регіональні електромережі»;
  • пройти процедуру верифікації (для незареєстрованих клієнтів);
  • обрати в меню та замовити потрібну послугу.

Для вирішення питань, які потребують очного візиту, в компанії працюють Центри обслуговування клієнтів (ЦОК). За останні 8 місяців до фахівців ЦОКів звернулися майже 94 тисячі клієнтів.

Також є сучасний сервіс обслуговування у Facebook. Ним з початку року скористалися понад 165 тисяч жителів області. Через канал комунікацій у Facebook можна отримати рівноцінну консультацію, як у контакт-центрі або під час візиту до ЦОКу.