А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

РЕМОНТИ, ПОКОСИ, ПРИБИРАННЯ І ФАРБУВАННЯ

опубліковано: 29 травня 2024 оновлено: 18 червня 2024

У середу 29 травня комунальники продовжували виконання запланованих робіт. Зокрема, в «Міськрембудсервісі» завозили пісок для дитмайданчиків, обкошували узбіччя доріг по місту, надали автовишку для потреб Кагарлицького ліцею №3 та ремонту даху в селі Переселення. Зібрано сміття з урн по місту. Тривав ямковий ремонт дорожнього покриття струменевим методом, зокрема по міських вулицях масиву Новобудови та Залізничників. На масиві індивідуальної житлової забудови по вул. Сергієнка та Перспективній виконували грейдерування з підсипкою щебеневої суміші.

Працівники Адміністрації парку здійснювали загальне прибирання, підстригали  обслуговувані зелені зони по місту і в парку. Тривали фарбувальні роботи, зокрема на обслуговуваному дитмайданчику.

Житлово-експлуатаційна організація забезпечила щоденне прибирання обслуговуваних прибудинкових територій, вивезення побутових відходів із обслуговуваних сміттєвих майданчиків.

КП КМР «Кагарликводоканал» інформує: прочищено і промито гідродинамічною машиною ділянки каналізаційної мережі по вул. Каштановій і Парковій; виконано планове відкачування вигрібних ям абонентів серед населення, а також установ та організацій міста, промивку та очистку фільтрів на станціях очистки води по вул. Стадіонній, 2Б, 97 Стрілецької дивізії та Козацькій. Здійснено обстеження і виявлено порив на водопровідній мережі міста по вул. Ростислава Ткаченка; ліквідовано пориви на водопроводі по вул. Свято-Троїцькій та Зарічній. Виконано перевірку насоса ЕЦВ на свердловині по вул. Лісовій: насос потребує заміни та ремонту.