А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

КОШТИ – НА ПЕРШОЧЕРГОВІ ПОТРЕБИ

опубліковано: 29 травня 2024 оновлено: 18 червня 2024

У рамках підготовки до чергової сесії Кагарлицької міської ради в середу 29 травня відбулося  засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету та фінансів, яку очолює Денис Д’ячков. Участь у засіданні взяли міський голова Олександр Панюта, секретар міської ради Людмила Демиденко, начальник управління фінансів Наталія Перевера, заступник начальника управління – начальник бюджетного відділу Людмила Черевична, начальник відділу економіки та інвестицій Олена Вовк.

Розглянуто було десять проєктів сесійних рішень. Першочергове завдання, яке вбачали перед собою члени комісії, – пошук можливостей підтримати захисників України, тому на сесію виносяться пропозиції щодо передачі міжбюджетних трансфертів із бюджету Кагарлицької міської територіальної громади  у вигляді субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного  розвитку регіонів у рамках реалізації заходів Програми підтримки Збройних сил України на 2024 рік шести військовим частинам.  Крім того, був проєкт, що стосувався скасування одного з минулих рішень, ще один – із пропозицією затвердити звіт про виконання бюджету Кагарлицької міської територіальної громади за   І квартал 2024 року.

Комісія опрацювала також пропозиції щодо внесення змін до бюджету поточного року, спрямувавши кошти на першочергові видатки для забезпечення життєдіяльності громади, а також проєкт сесійного рішення про надання матеріальної допомоги жителям Кагарлицької міської територіальної громади, зокрема фронтовикам та членам їхніх родин.