А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

СІВБА У ВОЄННОМУ ЛЮТОМУ

опубліковано: 29 лютого 2024 оновлено: 18 квітня 2024

Узагалі-то сезон сівби ще тільки уявляється десь на горизонті, хоча  цьогорічний місяць лютий  кліматично більше нагадує колишній  квітень. Але останнього зимового дня – 29 лютого – у селі Слобода на Кагарличчині вже йшла сівба.

Щоправда, сіяли не жито-пшеницю, а траву. І не на хліборобському полі, а на футбольному.

Тут, у Слободі, відтепер буде резервне футбольне поле, оскільки  головний стадіон Кагарличчини, розташований у мальовничому міському парку, вже не встигає приймати охочих зіграти матчі не тільки обласного, а й всеукраїнського рівня.  Наша гордість – професійний футбольний клуб із села Мирівка – станом на сезон 2023-2024 років бере участь у Другій лізі України.

Чудова спортивна база в Кагарлику, яка постійно поліпшується завдяки президентові ПФК «Дружба» Олександру Онищенку, потребує розширення.

Якісна тренувальна база для футболістів завдяки тому ж Олександру Онищенку є і в селі Мирівка, але є нагальна потреба мати велике футбольне поле  для  проведення тренувань та матчів у безпосередній близькості до Кагарлика. І ось цей задум уже втілюється.  Агротехнічні  підготовчі роботи  і власне посів трави виконано  фахівцями і технікою  сільськогосподарського кооперативу  «АГРОБІЗНЕС», який очолює  Григорій Кулініченко.

Пройде зовсім небагато часу – і  оновлений  стадіон  у Слободі  прийме перших гравців.  Заохочуватиме він до футболу і підростаючу зміну – учнів Слобідської гімназії.