А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Новини Кагарлицького ліцею №3

опубліковано: 21 червня 2023 оновлено: 24 червня 2024

Літні канікули – не лише велика перерва між роками шкільного навчання, а й цікавий пізнавальний період, час для розвитку і вдосконалення.

***

Минулого року учні 7-В, 8-Б, 9-А та 10-Б класів Комунального закладу Кагарлицької міської ради "Кагарлицький ліцей №3"   зі своєю вчителькою англійської мови Тетяною Миколаївною Ткач  отримали Національну відзнаку  за участь  у проекті «Recycle Me Cycle» («Кругова переробка»)  програми eTwinning. Метою проєкту, у якому були  задіяні учні та їхні учителі з 17 країн, серед яких Туреччина, Італія, Йорданія, Франція, Грузія, Португалія, Молдова, Іспанія, Албанія, Греція, Північна Македонія, Болгарія, Хорватія, Україна та Нідерланди, було  розвинути почуття відповідальності перед світом  за чистіше та здоровіше довкілля. У своїй діяльності учасники проєкту використовували вторинні матеріали. Вони виготовляли іграшки, сумки для покупок, маски, мило, сміттєві баки.

Після отримання Національної відзнаки учні та їхня вчителька чекали на визнання їхнього проєкту  у Європі. І от маємо результат! Наш проєкт «Recycle Me Cycle» («Кругова переробка») таки отримав Європейську відзнаку!!!

Учні, тепер уже 7-В, 8-Б, 10-А та 10-Б класів неймовірно гордяться цим, адже це визнання їхньої наполегливої роботи над проєктом.

Не потрібно бути Ван Гогом, щоб захоплюватися мистецтвом, можна прокачати свої скіли у Summer Vibes Art Camp від громадської організації GoGlobal. Що і зробили учні 8-В, 9-Б, 11-А класів КЗКМР "Кагарлицький ліцей №3" та їхні вчителі англійської мови Тетяна Ткач та Людмила Дяченко. Шкіл, охочих долучитись до табору, була неймовірна кількість. Та  взяли лише 100, і наш ліцей серед цих щасливчиків.

***

12 червня стартував наш перший літній онлайн-кемп, у якому наші учні проведуть 3 незабутні тижні в  товаристві сучасних митців.

Щодня на школярів чекають Zoom-зустрічі із топовими експертами модерн-арту, відеомейкерства, діджитал, стріт-арту, стоп-моушн та архітектури. Крім того, з нами ще й іноземний волонтер ThankGod Ochai  з Нігерії, а це ще одна можливість для учнів покращити свої знання з англійської мови, дізнатися про культуру та звичаї іноземної держави.

Перший тиждень вже закінчився, розпочався другий. Учні вже створили свої проєкти:  відео/рілз про відому особистість з сфери культури та мистецтва (а були це Іван Марчук, Віктор Сидоренко, Катерина Лісовенко, Володимир Івасюк, Леся Українка,  Тарас Шевченко), а в кінці другого тижня мають показати свої стоп-моушен про місцеву цікавинку чи архітектурну пам'ятку.

У планах учнів використати нашу знамениту ротонду в Кагарлицькому парку та ковану браму.

Учні в захваті, і це видно з їхніх вражень.

Аріанна Сафронова, 9-Б клас: "Я дуже люблю створювати відео, а під час літнього табору я можу не лише дізнатися більше про те, як їх створювати, а й поєднати їх створення з мистецтвом".

Алла Солошенко, 9-Б клас: " Дякуючи спікерці Анні Тульєвій, я знаю тепер, як створити рілз, щоб він "залітав", як швидко  набрати аудиторію".

Юлія Черевична, 8- В клас: "Я люблю вчити мови, тому участь в літньому онлайн-таборі це можливість для мене виявити свої сильні та слабкі сторони у своїх знаннях з англійської мови. Завдяки нашому іноземному волонтеру Очаю ми можемо говорити на будь-які теми. Під час зустрічі з ним ти маєш діяти миттєво, зрозуміти та дати відповідь англійською мовою. І це круто, адже ти одразу бачиш свій результат. Крім того, волонтер розповідає нам про свою громаду, показує місцевість, у якій він живе, ми розширяємо свій кругозір. Це здорово! У нас найкращі в ліцеї вчителі, адже вони завжди пропонують нам чудові проєкти".

Третій тиждень буде про street art, вуличне мистецтво, і учні створять своє бачення його, а можливо, його ще й вдасться втілити в життя.

Наталія КОВАЛЕНКО, директор КЗ КМР «Кагарлицький ліцей №3