А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Київщина напрацьовує подальшу стратегію реформи харчування у школах та садках

опубліковано: 23 червня 2023 оновлено: 09 грудня 2023

Заступник міського голови Валентина Циганок і начальник відділу освіти Кагарлицької міської ради Надія Омельченко взяли участь в обласному спеціалізованому форумі «Шкільне харчування: зміни та виклики сьогодення».

Мета заходу – спільне напрацювання подальшої стратегії реформування харчування в закладах освіти області та продовження реалізації обласного проєкту «Якісне харчування – здорова дитина».

Начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко, відкриваючи форум онлайн, акцентував увагу на важливості реформування харчування не тільки в школах, а й у дитячих садках.

Заступник начальника КОВА Жанна Осипенко наголосила на важливості й актуальності подальшого запровадження нових форм та моделей харчування в закладах освіти.

Керівники закладів освіти, які є учасниками обласного проєкту «Якісне харчування – здорова дитина», обмінялися досвідом його реалізації та поділилися думками щодо шляхів успішного продовження реформи шкільного харчування в територіальних громадах області. У фокусі обговорення форуму було також проведення закупівель продуктів харчування в умовах воєнного стану. Зосередились також на професійній підготовці кадрів для реалізації реформи шкільного харчування, діяльності кулінарних хабів Київщини та промоції культури здорового харчування тощо.

У заході взяли також участь профільні заступники начальників районних військових адміністрацій та голів сільських, селищних і міських рад, керівники гуманітарних відділів РВА та органів управління освітою територіальних громад, директори закладів освіти Київської області.