А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Наша «Дружба» вийшла до фіналу, а стрияни завершили виступи «на аматорах»

опубліковано: 24 червня 2023 оновлено: 09 грудня 2023

Стрийська «Скала 1911» мінімально поступилася мирівській «Дружбі» з Київської області в матчі-відповіді півфіналу чемпіонату України серед аматорів сезону-2022/2023 і за сумою двоматчевого протистояння не змогла пробитися до фіналу.

ФК «Скала 1911» (Стрий) – «Дружба» (Мирівка) 0:1, перший матч 1:4
    Гол: Порохня (13).
  «Скала 1911»: Солобчук Костянтин, Яната Артур, Николишин Роман, Цень Роман, Василинець Василь, Петрик Андрій, Цвик Микола (Близно Олег, 46), Фомін Микита, Дитко Роман, Мазур Євген (Мордас Богдан, 58), Черепущак Юрій 
   «Дружба»: Татаренко Максим (Бабійчук Максим, 67), Березянський Павло, Юречко Ігор, Куба Максим (Кабанюк Владислав, 74), Козлов Артем (Дедяєв Андрій, 54), Бандурін Олексій, Порохня Андрій (Сотник Владислав, 61), Головко Максим, Сторчоус Андрій, Мачуленко Роман (Вдовика В'ячеслав, 68), Грищенко Артем (Бороденко Дмитро, 46)

Це була чергова очна зустріч команд, які вже отримали атестат для участі у Другій лізі України наступного сезону. Футболісти «Скали 1911» жваво розпочали поєдинок, активно загострюючи гру попереду, вочевидь, прагнули забити швидкий гол і були близькі до цього.

Натомість гості з Київщини витримали тиск і на 13-ій хвилині вийшли вперед: Роман Мачуленко з правого краю штрафної площі навісив на голову Андрія Порохні, який забив єдиний м'яч у цій дуелі – 0:1.

Нагадаємо, що в першому матчі колектив зі Стрия поступився на виїзді з рахунком 1:4, тож за підсумком двоматчевого протистояння стрияни завершили свої виступи в аматорському чемпіонаті України, а «Дружба» вийшла до фіналу, в якому поміряється силами зі «Штурмом» з Іванкова Київської області.