А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

На розширеному засіданні оперативного штабу

опубліковано: 26 червня 2023 оновлено: 09 грудня 2023

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта  26 червня  провів розширене, за участю старост сіл, засідання оперативного штабу з питань координації дій із підприємствами, установами та організаціями для здійснення заходів правового режиму воєнного стану на території Кагарлицької міської територіальної громади. У Всеукраїнській хвилині мовчання присутні вшанували пам’ять про загиблих у жорстокій війні з російськими окупантами.

На засіданні було акцентовано  увагу на питаннях безпеки, дообладнання укриттів, підготовки до нового опалювального сезону, забезпечення функціонування об’єктів критичної інфраструктури, підтримки Збройних сил України і внутрішньо переміщених громадян, надання допомоги постраждалим від  ворожого теракту на Каховській ГЕС.

Учасник засідання  обговорили  стан справ в організаціях, на  підприємствах, в установах і підрозділах міської ради, ситуацію в громаді в цілому і в кожному з сільських населених пунктів  Кагарличчини.

Ці та інші питання  (зокрема щодо ініціювання питань благоустрою, ремонтів  об’єктів соціальної сфери, облаштування аварійних виходів деяких із наявних укриттів, ремонтів огорож кладовищ, обкошування територій і забезпечення для цього паливно-мастильними матеріалами, встановлення придбаних елементів дитячих майданчиків)  детально було розглянуто під час робочої  наради  зі старостами сіл за участю заступника міського голови Ігоря Будюка, секретаря міської ради Людмили Демиденко, керівників комунальних служб.