А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

НАВОДИМО ПОРЯДОК

опубліковано: 28 травня 2024 оновлено: 18 червня 2024

Добре потрудилися комунальники у вівторок 28 травня.

«Міськрембудсервіс»  продовжував розвезення піску для дитмайданчиків в сільські населені пункти, зокрема в Шпендівський і Ставівський старостинські округи. Тривало обкошування узбіч доріг, територій дитмайданчиків, роторна косарка працювала в Шпендівці та Ставах. Екскаватор і КаМАЗ працювали на сміттєзвалищі в селі Новосілки, а бульдозер підгортав тверді побутові відходи на міському звалищі в Кагарлику. Виконано щоденне прибирання сміття з урн по місту, прибрали острів на Паськівському ставку. У селі Слобода два працівники видаляли дикорослі чагарники і дерева. За допомогою автовишки видалено аварійно-небезпечне дерево. Тривало завезення щебеневої суміші для дорожньо-ремонтних робіт у селах громади. Продовжували ямкові ремонти міських доріг зі значним рухом транспорту; роботи виконували підрядники струменевим методом.

Працівники Адміністрації парку цілий день трудилися над підстриганням обслуговуваних зелених зон по місту і в парковій зоні, упорядкуванням клумб.  Виконано загальне прибирання закріплених ділянок по місту і в парковій зоні. Продовжували фарбування сміттєвих урн, паркової огорожі.

Житлово-експлуатаційна організація забезпечила щоденне прибирання обслуговуваних прибудинкових територій. Вантажний сміттєвоз збирав побутові відходи в обслуговуваних організаціях. За технічного сприяння КП КМР «Міськрембудсервіс» виконано заміну двигуна вантажного сміттєвоза. У багатоквартирному будинку по вул. Каштановій, 32 здійснено ремонт дверного замка.

КП КМР «Кагарликводоканал» інформує: обстежено водопровід і технічні колодязі по вул. Росавській, Шевченка, Героїв Небесної Сотні; працювали над ліквідацією пориву водопроводу по вул. Зарічній. Здійснено обхід помешкань споживачів із приватного сектору на предмет перевірки використання питної води для поливу городини.

***

До відома абонентів,

які користуються питною водою КП  КМР «Кагарликводоканал»

У зв’язку з підвищенням температури повітря  певна частина водокористувачів почали використовувати воду для поливу на присадибних ділянках, що є порушенням Правил користування системами централізованого комунального водопостачання, пункт 3.17: Поливати вулиці та зелені насадження питною водою не дозволяється.

За останні дні різко збільшились витрати води, що призводить до недостатнього тиску води в водопровідній мережі для водопостачання з 4-9 поверхів багатоповерхових житлових будинків.

Адміністрація   КП КМР «Кагарликводоканал» просить раціонально використовувати питну воду. При порушенні Правил абонент буде відключений від водопостачання.