А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

ГОТУЮЧИСЬ ДО СЕСІЇ

опубліковано: 28 травня 2024 оновлено: 16 липня 2024

Десяток питань було винесено на порядок денний засідання постійної комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, комунальної власності, житлово-комунального господарства,  промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва торгівлі та побуту, регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності та правопорядку, що відбулося 28 травня. З огляду на оголошену повітряну тривогу комісія працювала в підвальному укритті. Засідання проходило за участю Кагарлицького міського голови Олександра Панюти, заступника міського голови Любові Коваль, секретаря міської ради Людмили Демиденко, в.о. начальника відділу архітектури, містобудування та ЖКГ Андрія Гриценка; запрошувалися на засідання керівники установ, фізичні особи-підприємці, чиї питання розглядалися.

Комісія підтримала пропозицію про внесення змін до Програми підтримки учасників бойових дій, військовослужбовців мобілізованих, контрактників та членів  сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України у зв’язку з військовою агресією рф на території  Кагарлицької  міської територіальної громади на 2023-2025 роки; про внесення змін до переліку адміністративних послуг, які надає  відділ «Центр надання адміністративних послуг» Кагарлицької міської ради»; про затвердження платних послуг, які надаються Комунальним некомерційним підприємством Кагарлицької міської ради «Кагарлицька багатопрофільна лікарня».  На сесійний розгляд виноситься проєкт рішення про початок формування конкурсної комісії для обрання членів наглядової ради Комунального некомерційного підприємства Кагарлицької міської ради «Кагарлицька багатопрофільна лікарня».

Комісія опрацювала також проєкти рішень про надання дозволів фізичним особам-підприємцям на  виготовлення паспортів прив’язки (одне з питань було відкладено до наступного засідання для детальнішого вивчення).

Ще один із опрацьованих проєктів рішень стосувався взяття на баланс  та передачі з балансу комунального майна Кагарлицької міської  територіальної громади, інший – управління майном комунальної власності Кагарлицької МТГ.