А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

ЗАСЛУЖЕНІ ВІДЗНАКИ

опубліковано: 28 травня 2024 оновлено: 18 червня 2024

Численний загін обдарованих школярів Кагарличчини та їхніх наставників отримав в урочистій обстановці заслужені відзнаки.

Учні були нагороджені за перші та призові місця в обласних і Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах, а вчителі – за якісну підготовку своїх вихованців.

Захід відбувся в міській раді 28 травня, а вітали нагороджених і вручали відзнаки та премії Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, заступник міського голови Любов Коваль і начальник відділу освіти Надія Омельченко.

Разом із усіма Подяку Кагарлицької міської територіальної громади за надзвичайну самовідданість та людяність у своїй безкорисливій роботі на благо громади та людей, які потребують підтримки, а також медаль і посвідчення волонтера отримав учень 8-А класу Кагарлицького ліцею №3 Ярослав Радом: він власноруч виготовляє для Захисників України так необхідні їм дрони, павербанки, ліхтарики – заслужена відзнака!

Список учнів ЗЗСО громади – переможців та призерів обласних, Всеукраїнських конкурсів, олімпіад та  змагань у 2023/2024 навчальному році

№п/п

Назва закладу освіти

клас

Назва конкурсу, олімпіади, змагань

місце

П.І.П. учня

 

1.

КЗКМР «Кагарлицький ліцей №1»

11

Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформатики (обласний етап)

ІІІ

Філоненко Іван Сергійович

 

2.

КЗКМР «Кагарлицький ліцей №1»

9

Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформатики (обласний етап)

ІІ

Кармазін Юрій Юрійович

 

3.

КЗКМР «Кагарлицький ліцей №1»

8

Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови та літератури(обласний етап)

ІІ

Трохименко Антоніна Олексіївна

 

4.

КЗКМР «Кагарлицький ліцей №1»

11

Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови та літератури(обласний етап)

ІІІ

Малишева Кароліна Максимівна

 

5.

КЗКМР «Кагарлицький ліцей №1»

10

Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови та літератури(обласний етап)

ІІ

Візьонок Анастасія Вадимівна

 

Всеукраїнська учнівська олімпіада з історії           (обласний етап)

ІІ

 

Всеукраїнська учнівська олімпіада з астрономії (обласний етап)

ІІІ

 

Всеукраїнська учнівська олімпіада з англійської мови(обласний етап)

ІІІ

 

6.

КЗКМР «Кагарлицький ліцей №1»

9

Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови та літератури(обласний етап)

ІІ

Лісова Катерина Юріївна

 

ХІV Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка (обласний етап)

ІІ

 

ХІV Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка (всеукраїнський  етап)

ІІІ

 

ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (обласний етап)

ІІІ

 

7.

КЗКМР «Кагарлицький ліцей №1»

6

ХІV Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка (обласний етап)

І

Федорченко Олександра Олександрівна

 

ХІV Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка (всеукраїнський  етап)

ІІІ

 

8.

КЗКМР «Кагарлицький ліцей №1»

10

VІ Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді  «Мій Шевченко»

І

Вакуліч Софія Русланівна

 

9.

КЗКМР «Кагарлицький ліцей №1»

9

обласний фестиваль  читців «Літературна вітальня на Київщині»

ІІІ

Янголь  Іванна-Жасміна Іванівна

 

10.

КЗКМР «Кагарлицький ліцей №2 ім.В.П.Дашенка»

8

обласна онлайн-вікторина для дітей 5-8 класів «Українська мова – ДНК мого роду»

ІІ

Коваленко Андрій Володимирович

 

VІ Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко»

ІІ

 

Міжнародний щорічний літературно-мистецькому конкурсі есе серед учнів 1-4,5-8,та 9-11 класів «Воїн ЗСУ. Хто Він?» «Образ сучасного українського воїна»

ІІІ

 

11.

КЗКМР «Кагарлицький ліцей №2 ім.В.П.Дашенка»

9

обласний етап Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

ІІ

Панченко Поліна Василівна

 

12.

КЗКМР «Кагарлицький ліцей №2 ім.В.П.Дашенка»

10

літературно-мистецькому конкурсі есе серед учнів 1-4,5-8,та 9-11 класів «Воїн ЗСУ. Хто Він?» «Образ сучасного українського воїна»

ІІІ

Пономаренко Анастасія Василівна

 

13.

КЗКМР «Кагарлицький ліцей №2 ім.В.П.Дашенка»

9

Всеукраїнська учнівська олімпіада з технологій (обласний етап)

ІІІ

Федчук Софія Вікторівна

 

 

 

 

 

 

 

 

ХХІІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості  «Об’єднаймося ж, брати мої !» у номінації «Література» (обласний етап)

ІІІ

 

14.

КЗКМР «Кагарлицький ліцей №2 ім.В.П.Дашенка»

11

Всеукраїнська учнівська олімпіада з біології (обласний етап)

ІІ

Поливанюк Галина Вікторівна

 

15.

КЗКМР «Кагарлицький ліцей №2 ім.В.П.Дашенка»

11

Всеукраїнська учнівська олімпіада з фізики (обласний етап)

ІІІ

Лук’янов Ілля Олександрович

 

16.

 

КЗКМР «Кагарлицький ліцей №2 ім.В.П.Дашенка»

6

ХХІІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості  «Об’єднаймося ж, брати мої !» у номінації «Література» (обласний етап)

ІІІ

Бабенко Каріна Юріївна

 

  17.

 

ІІІ

Будюк Ростислав Максим

 

  18.

 

ІІІ

Янголь Анна Андріївна

 

 

  19.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

ХХІІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості  «Об’єднаймося ж, брати мої !» у номінації «Література» (обласний етап)

ІІІ

Чубатенко Вікторія Андріївна

 

  20.

10

ХХІІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості  «Об’єднаймося ж, брати мої !» у номінації «Література» (обласний етап)

ІІІ

Севастьянова ЯрославаАндріївна

 

ІІІ

Клочай Вікторія Миколаївна

 

21.

 

22.

КЗКМР «Кагарлицький ліцей №2 ім.В.П.Дашенка»

9

ХХІІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості  «Об’єднаймося ж, брати мої !» у номінації «Історія України і державотворення» (обласний етап)

ІІ

Колісниченко Назарій Михайлович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ХХІІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості  «Об’єднаймося ж, брати мої !» у номінації «Література» (обласний етап

ІІІ

 

23.

КЗКМР «Кагарлицький ліцей №3»

9-б

обласний етап Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (відділення: хімія та біологія)

І

Солошенко Алла Вадимівна

 

24.

КЗКМР «Кагарлицький ліцей №3»

        9

VІ Всеукраїнська олімпіада креативності

ІІІ

Сафронова Аріанна Вадимівна

 

25.

КЗКМР «Кагарлицький ліцей №3»

9

VІ Всеукраїнська олімпіада креативності

ІІІ

Ярошовець Діана Дмитрівна

 

26.

КЗКМР «Кагарлицький ліцей №3»

10-в

VІ Всеукраїнська олімпіада креативності

ІІІ

Давидюк Владислава Сергіївна

 

27.

КЗКМР «Кагарлицький ліцей №3»

10-в

VІ Всеукраїнська олімпіада креативності

ІІІ

Ільєнко Вікторія Володимирівна

 

28.

КЗКМР «Кагарлицький ліцей №3»

9

VІ Всеукраїнська олімпіада креативності

ІІІ

Лукінова Олена Анатоліївна

 

29.

КЗКМР «Кагарлицький ліцей №3»

9

VІ Всеукраїнська олімпіада креативності

ІІІ

Мархай Аріна Русланівна

 

30.

КЗКМР «Кагарлицький ліцей №3»

11-б

Всеукраїнська учнівська олімпіада з трудового навчання (обласний етап)

І

Запоріжський Назар Олександрович

 

31.

КЗКМР «Кагарлицький ліцей №3»

10-б

обласний етап Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (відділення: фізика і астрономія)

ІІІ

Лісова Софія Анатоліївна

 

32.

КЗКМР «Кагарлицький ліцей №3»

9-б

обласний етап Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (відділення: хімія та біологія)

ІІІ

Мудра Кіра Ігорівна

 

 

 

 

 

 

 

VІ Всеукраїнська олімпіада креативності

ІІІ

 

33.

КЗКМР «Кагарлицький ліцей №3»

8-в

Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформатики(обласний етап)

ІІ

Аністратенко Максим Володимирович

 

34

КЗКМР «Кагарлицький ліцей №3»

8-а

Учень-волонтер (скалдає дрони та виготовляє павербанки для військових)

 

Радом Ярослав Володимирович

 

35.

КЗКМР «Буртівська гімназія»

9

обласний етап Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (відділення: історії)

ІІІ

Нестерук Андрій Андрійович

 

36.

КЗКМР «Слобідська гімназія»

9

Всеукраїнська учнівська олімпіада з фізики (обласний етап)

ІІІ

Заміховський Ярослав Сергійович

 

 

Списки вчителів, які підготували учнів – переможців обласних та Всеукраїнських олімпіад, конкурсів    у 2023/2024 н.р.

П.І.П. учителя

Назва закладу освіти

Заслуги

1

Бусленко Лариса Андріївна

КЗКМР «Кагарлицький ліцей № 1»

призер обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії (ІІІ місце)

2

Черненко Тамара Борисівна

КЗКМР «Кагарлицький ліцей № 1»

призерів обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури(ІІ, ІІ, ІІІ місце),призера обласного етапу ХХІV Міжнародний конкурс з української мови ім.П.Яцика( ІІІ місце), призера обласного  та фінального етапів ХІV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студенської молоді ім. Т.Шевченка (ІІ, ІІІ місце)

3

Довгоп’ят Вікторія Анатоліївна

КЗКМР «Кагарлицький ліцей № 1»

призера обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури(ІІ місце), переможця обласного  та призера  фінального етапів ХІV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студенської молоді ім. Т.Шевченка (І, ІІІ місце)

4

Філоненеко Тетяна Борисівна

КЗКМР «Кагарлицький ліцей № 1»

призера обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (ІІІ місце)

5

Кажукало Юлія Миколаївна

КЗКМР «Кагарлицький ліцей № 1»

призера обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (ІІ,ІІІ місце)

6.

Хабібулліна Любов Володимирівна

КЗКМР «Кагарлицький ліцей № 1»

Призера обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (ІІ місце)

7

Донських Юрій Костянтинович

КЗКМР «Кагарлицький ліцей № 2 ім.В.П.Дашенка»

призера обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (ІІІ місце)

8

Демиденко Світлана Володимирівна

КЗКМР «Кагарлицький ліцей № 2 ім.В.П.Дашенка»

призера обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (ІІ місце)

9

Потайчук Вікторія Флорівна

КЗКМР «Кагарлицький ліцей № 2 ім.В.П.Дашенка»

призера обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з технологій(трудове навчання) (ІІІ місце), призерів  ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» номінація «література» (ІІІ місце)

10

Михайлова Валентина Василівна

КЗКМР «Кагарлицький ліцей № 2 ім.В.П.Дашенка»

призера обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ секція «загальна та неорганічна хімія»  (ІІ місце)

11

Федорченко Олена Миколаївна

КЗКМР «Кагарлицький ліцей № 2 ім.В.П.Дашенка»

призера ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» номінація «історія України і державотворення» (ІІ місце)

12

Стеценко Людмила Максимівна

КЗКМР «Кагарлицький ліцей № 2 ім.В.П.Дашенка»

призерів  ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» номінація «література» (ІІІ місце)

13

Коваленко Юлія Миколаївна

КЗКМР «Кагарлицький ліцей № 2 ім.В.П.Дашенка»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

призера обласної онлайн-вікторини для дітей 5-8 класів «Українська мова – ДНК мого роду» (ІІ місце),

переможця VІ Всеукраїнського конкурсу есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко» (І місце),

призера Міжнародного щорічного літературно-мистецького конкурсу есе серед учнів 1-4,5-8,та 9-11 класів «Воїн ЗСУ. Хто Він?» «Образ сучасного українського воїна» (ІІІ місце)

14

Кабалик Анатолій Васильович

КЗКМР «Кагарлицький ліцей № 3»

переможця обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з технологій(трудове навчання) (І місце)

15

Гавронська Ірина Володимирівна

КЗКМР «Кагарлицький ліцей № 3»

призера обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (ІІ місце)

16

Питель Яна Миколаївна

КЗКМР «Кагарлицький ліцей № 3»

переможця обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ секція «охорона здоров’я»  (І місце)

17

Петленко Аліса Олександрівна

КЗКМР «Кагарлицький ліцей № 3»

призера обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ секція «органічна хімія та біохімія»  (ІІІ місце)

18

Наконечна Світлана Миколаївна

КЗКМР «Кагарлицький ліцей № 3»

призера обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ секція «теоретична фізика»  (ІІІ місце)

19

Ярошовець Оксана Володимирівна

КЗКМР «Кагарлицький ліцей № 3»

призерів  VІ Всеукраїнської олімпіади з креативності

20

Невдобенко Валерай Григорович

КЗКМР «Слобідська гімназія»

призера обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (ІІІ місце)

21

Палажченко Микола Станіславович

КЗКМР «Буртівська гімназія»

призера обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ секція «історія України»  (ІІІ місце)

 ФОТОРЕПОРТАЖ: