А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

ПРОПОЗИЦІЇ ВИНЕСЕНО НА СЕСІЙНИЙ РОЗГЛЯД

опубліковано: 28 травня 2024 оновлено: 16 липня 2024

У вівторок 28 травня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді і спорту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, підтримки учасників АТО та їхніх сімей (голова комісії – Олег Савченко).

У роботі комісії взяли участь Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, заступник міського голови Любов Коваль, секретар міської ради Людмила Демиденко, начальник відділу культури Олена Петленко.

Розглянуто було три питання порядку денного. Комісія виносить на сесійне затвердження проєкти рішень про внесення змін до Програми «Турбота» Кагарлицької  міської територіальної громади на 2021-2025 роки, а також до Програми культурно-мистецьких заходів із відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток Кагарлицької міської територіальної громади, на 2024-2026  роки. Зміни спрямовані на посилення соціального захисту  родин фронтовиків.  На сесійний розгляд  за поданням Комунального закладу Кагарлицької міської ради «Кагарлицький центр дитячої та юнацької творчості» виноситься також проєкт рішення про нагородження  відзнакою «За заслуги перед містом» керівника духового оркестру Ігоря Ільченка.