А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

УСЕ – ДЛЯ ФРОНТУ, ВСЕ – ДЛЯ ПЕРЕМОГИ

опубліковано: 27 березня 2024 оновлено: 18 червня 2024

Кагарличани – серед найактивніших учасників волонтерського руху. Допомога фронту постійно в центрі уваги наших земляків-патріотів. Кожен на своєму місці робить усе можливе, щоб наблизити перемогу над знахабнілим агресором. Читаємо щирий і вдячний відгук, який опублікував на своїй сторінці 756 полк охорони Державної спеціальної служби транспорту:

«Допомога волонтерів та людей у тилу – це суттєвий матеріальний внесок у спільну боротьбу з ворогом, а також неймовірна емоційна підтримка для наших воїнів на лінії вогню.

Підприємець Сергій Куян разом із колективом та родиною організували благодійний ярмарок для збору коштів на допомогу бойовим відділенням. Два дні небайдужі кагарличани збирали кошти у своєму місті. Зібрану суму передали Володимиру Гавриленку та його команді сертифікованих інженерів БПЛА, які закуповують комплектуючі та паяють дрони.

Сьогодні один із зібраних fpv-дронів волонтери за сприяння Групи цивільно-військового співробітництва передали для бійців нашого відділення безпілотних літальних апаратів, які виконують бойові завдання в зоні бойових дій.

Щиро дякуємо небайдужим українцям за таку підтримку й допомогу; це свідчення того, що ми всі спільно працюємо на таку омріяну перемогу.

Такі дії надихають та додають потужної сили на боротьбу з ворогом».

А староста села Переселення Сніжана Шевченко пише:

«В єдності наша сила!

Зараз ми всі маємо святий обовʼязок – захищати свою землю від російської навали. Хтось це робить зі зброєю в руках, а хтось робить корисні справи в тилу.

Минулими вихідними підприємець Сергій Куян разом зі своїм колективом проводив благодійний ярмарок для підтримки ЗСУ.

Сьогодні частину зібраних коштів Сергій Георгійович передав для підрозділу, в якому несе службу мій чоловік та інші захисники з нашої Кагарлицької громади.

Зараз вони перебувають на Запорізькому напрямі і мають багато потреб.

Ми щиро дякуємо Сергію Георгійовичу, його родині, колективу за підтримку. Хай Ваші добрі справи повертаються сторицею.

Кожен такий вчинок - це вклад у нашу спільну перемогу!

PS. Про використання переданих нам коштів обовʼязково прозвітуємо».

СЛАВА УКРАЇНІ!