А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

БЕЗПЕЧНИЙ ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС: ТРИВАЄ БУДІВНИЦТВО УКРИТТЯ ДЛЯ УЧНІВ ФУРСІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ

опубліковано: 25 квітня 2024 оновлено: 18 червня 2024

На Київщині триває будівництво захисних споруд для закладів освіти. Один з таких об’єктів наразі зводять у селі Фурси на території місцевого ліцею. Нова споруда розрахована на одночасне перебування до 500 осіб. Будівництво ведеться коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Замовником є Київська обласна державна адміністрація.

Починаючи з осені 2023 року підрядник уже виконав ряд робіт. Зокрема фахівці підготували територію, облаштували котлован та залили фундамент. Після чого звели зовнішні стіни, перекриття та збудували міжкімнатні перегородки всередині споруди. Також провели вирівнювальну стяжку підлоги.

Наразі на об’єкті ведуться внутрішні оздоблювальні роботи. Паралельно фахівці працюють над облаштуванням внутрішніх електромереж, мереж водопостачання, водовідведення та вентиляції. Згодом підрядник розпочне виконувати зовнішнє опорядження споруди та проведе засипку.

Важливо, що нове укриття буде подвійного призначення. Воно буде використовуватись як сховище під час небезпеки та для проведення гуртків та спортивних занять в мирний час. Для цього споруда буде складатися з окремих приміщень, які будуть облаштовані відповідно до потреб. Крім того, нове будівництво виконають з урахуванням всіх вимог безбар’єрності. Також для потреб інклюзивних класів буде облаштовано ресурсну кімнату.