А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

На здобуття Всеукраїнської літературно-мистецької премії «Київська книга року» у 2024 році

опубліковано: 26 квітня 2024 оновлено: 18 червня 2024

Інститут політико-правових та релігійних досліджень оголошує щорічний конкурс на здобуття Всеукраїнської літературно-мистецької премії «Київська книга року» у 2024 році.

Метою Премії є підтримка творчих діячів, відзначення авторів, видавництв, представників творчої спільноти, які зробили значний внесок у популяризацію української книжки, популяризація творчості, утвердження високих мистецьких стандартів у національному письменстві і літературній критиці, створення умов для творчого зростання.

На здобуття Премії висуваються оригінальні книжкові видання (далі - видання) видані українською мовою протягом останніх трьох років в Україні.

Видання, висунуті на здобуття премії, мають бути змістовними та видані на високому естетичному, художньому та поліграфічному рівні.

Висунення видань на здобуття Премії здійснюється авторами (співавторами) виданих творів, видавництвами, видавничими організаціями, редакціями періодичних видань, громадськими організаціями, творчими спілками, літературно- мистецькими об'єднаннями, закладами вищої освіти, бібліотечними та науковими установами.

Прийом видань здійснюється з 09.03.2024 по 01.08.2024.

Додаткова інформація: www.facebook.com/institute2015