А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

АВТОВИШКА ВИРУЧАЄ

опубліковано: 25 квітня 2024 оновлено: 18 червня 2024

Міські служби прозвітували про виконані протягом четверга 25 квітня заходи в межах  двомісячника благоустрою.

У КП КМР «Міськрембудсервіс»  електрики за допомогою автовишки виконували заміну перегорілих ламп вуличного освітлення в селі Землянка, потім допомагали в регулюванні камер відеонагляду в Кагарлику: новопридбана автовишка незамінна при виконанні висотних робіт. Тривало прибирання прибордюрного засмічення в Кагарлику, зокрема по вул. Тургенєва. На базі підприємства ремонтують техніку. Зібрано сміття з урн по місту. Бульдозер підгортав тверді побутові відходи на сміттєзвалищі в Буртівському старостинському окрузі. Тракторна дробарка працювала в Ставах. Надано техніку для робіт із благоустрою в селі Переселення. Екскаватор допомагав «Кагарликводоканалу» в ліквідації пориву по вул. Лісовій. Мотокосарі обкошували узбіччя дороги по вул. Каштановій. У селах громади на роботах із благоустрою постійно працює понад два десятки працівників підприємства.

Працівники  Адміністрації парку  виконували загальне прибирання закріплених ділянок по місту і в парку і вивозили зібране сміття на міське сміттєзвалище. Надано трактор із причепом для потреб ЖЕО. Тривало обкошування трави по узбіччях по вул. Володимира Великого, 97 Стрілецької дивізії. Завезено воду в чашу паркового фонтану, встановлено насоси. Із парку вивезено гілля, висаджено ряд самшиту.

У КП КМР «Кагарликводоканал» прочищено та промито ділянку каналізаційної мережі по вул. Столичній, 7 та 11. На базі підприємства ремонтували коробку передач асенізаційного автомобіля КО-503. За технічного сприяння «Міськрембудсервісу» розкопано ділянку водопроводу по вул. Лісовій і здійснено заміну 5 м труби  D40, замінено кран.

Житлово-експлуатаційна організація, як завжди,  забезпечила щоденне прибирання обслуговуваних прибудинкових територій, вивезення побутових відходів із обслуговуваних сміттєвих майданчиків. За технічного сприяння Адміністрації парку-пам'ятки «Кагарлицький» (трактор із причепом) вивезено накопичення негабаритного сміття (гілля) з прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків по вул. вул. Володимира Великого, 3, Столичній, 5 та Парковій, 16. Обкошено ділянку прибудинкової території по вул. Каштановій, 2. Тривають зустрічі з мешканцями багатоквартирного житлового сектору З ПИТАНЬ технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання, яке здійснюватиме Кагарлицька  дільниця УГГ Київської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України».

***

ЗАКЛИКАЄМО ВСІХ АКТИВНО ДОЛУЧИТИСЯ ДО ЗАХОДІВ ДВОМІСЯЧНИКА БЛАГОУСТРОЮ! ЗРОБИМО ОХАЙНИМИ ВЛАСНІ ТА ПРИЛЕГЛІ ТЕРИТОРІЇ, А НАШЕ ДОВКІЛЛЯ ЧИСТИМ!