А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ: ШТАБНЕ ТРЕНУВАННЯ В КАГАРЛИКУ

опубліковано: 25 квітня 2024 оновлено: 18 червня 2024

25 квітня відбулося штабне тренування з органами управління та силами цивільного захисту субланки Кагарлицької міської територіальної громади  Обухівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області. Тренування проводив Олександр Панюта,  начальник оперативного штабу з питань координації дій із підприємствами, установами та організаціями для здійснення заходів правового режиму воєнного стану на території Кагарлицької міської територіальної громади.

Темою штабних тренувань були «Дії органів управління та сил цивільного захисту в разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій у зв’язку з посиленням збройного конфлікту російської федерації проти України».

Метою їхнього проведення було вдосконалення злагодженості та оперативності в роботі керівного складу, органів управління та сил цивільного захисту з питань організації виконання заходів, передбачених плануючими документами територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ; поглиблення теоретичних знань та вмінь з управління силами і засобами під час проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, а також їхнього всебічного забезпечення. Разом із тим захід проводився для проведення оцінки здатності субланки Кагарлицької міської територіальної громади  Обухівської районної ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Київської області до дій із ліквідації НС воєнного характеру; визначення стану готовності до вирішення завдань цивільного захисту субланки Кагарлицької МТГ.

Під час штабних тренувань були присутні Ігор Михненко,  начальник управління організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС України у Київській області; Володимир Кукос, завідувач навчально-консультаційного пункту м. Обухів навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Київської області, Олександр Головач, начальник Обухівського РУ ГУ ДСНС України в Київській області; Дмитро Прищ, начальник відділу організації заходів ЦЗ Обухівського  районного управління ГУ ДСНС України у Київській області. Серед учасників навчання – керівний склад органів управління та сил цивільного захисту; члени Кагарлицької міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;  члени комісії з питань евакуації; представники Обухівської РДА, відділення поліції №1 Обухівського РУП ГУ НП України в Київській області, Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області, 19-ДПРЧ 3-ДПРЗ м. Кагарлик ГУ ДСНС України у Київській області; КНП КМР «Кагарлицька багатопрофільна лікарня»; КП КМР «ЦПМСД»;  КНП КОР «КОЦЕМД МК»;  КП КМР «Міськрембудсервіс»; КП КМР «Кагарликводоканал»;  КП КМР «ЖЕО»; Кагарлицької  дільниці УГГ Київської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України»; Кагарлицької  дільниці Обухівського РЕМ  ПРАТ ДТЕК «Київські регіональні електричні мережі»; відділу з питань цивільного захисту, охорони праці, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого апарату Кагарлицької міської ради.

Учасники штабного тренування відпрацьовували алгоритм дій кожної з організацій і структурних підрозділів за ввідними «Виникнення масової внутрішньої міграції населення в зв’язку з посиленням збройного конфлікту та збільшення внутрішньо переміщених осіб» та  «Пошкодження внаслідок ворожої атаки» на одному з об’єктів житлової інфраструктури міста. Доповіді характеризувалися лаконічністю, чіткістю і конкретністю, що відзначили представники обласного і районного керівництва, які ставили доповідачам додаткові запитання і при підведенні підсумків дали добру оцінку організації штабного тренування.