А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Запрошуємо на Форум «Жінки і часи випробувань: наші можливості»

опубліковано: 25 квітня 2024 оновлено: 18 червня 2024

Протягом останніх років в Україні спостерігається зростаюча активність жінок у сфері підприємництва. Жінки в українському бізнесі працюють над тим, щоб змінити гендерні ролі та визначити новий образ успішного лідера. Зараз вони не лише відмінні менеджерки, а й ініціаторки інновацій. Їхня роль у впровадженні нових рішень та стратегій стає все більш вагомою. Київська обласна державна адміністрація (Київська обласна військова адміністрація) продовжує сприяти розвитку жіночого підприємництва на території області та організовувати заходи для обміну досвідом, обговорення ефективних бізнес-стратегій, пошуку партнерів з інших країн для реалізації спільних проєктів.

У місті Києві 02 травня 2024 року заплановано проведення Small talks «Жінки і часи випробувань: наші можливості» спільно з міжнародним клубом «Business Woman Club». Захід дасть можливість ознайомитися з інструментами та можливостями, необхідними для досягнення успіху в бізнесі з урахуванням американського досвіду, важливість залучення ресурсів для реалізації соціальних проєктів, обговорити можливості жінок-підприємниць для організації та втілення в життя амбітних проєктів за умов воєнного стану. Саме зараз у жінок потенційно більше можливостей для реалізації власних проєктів та в цьому є об’єктивна потреба, оскільки багато чоловіків перебувають на службі у Збройних силах України. Захід відбудеться в режимі офлайн.

Прохання обов’язково зареєструватись для участі в заході за посиланням http://surl.li/syfoo. У відповідь надійде програма Форуму та повна інформація щодо місця і часу проведення заходу.