ЧЕРВЕНЬ: ГОТУЄМОСЯ ДО ЗИМИ
Кагарлицький міський голова Олександр Панюта 24 червня провів засідання штабу з підготовки до роботи в зимовий період. Участь у засіданні взяли керівники комунальних підприємств і установ, структурних підрозділів міської ради, тепло-, газопостачальних і дорожньо-ремонтних організацій.
Обговорено важливі питання щодо підготовки наявних котелень, навчання кочегарів, забезпечення електрообігрівом найпростіших укриттів, забезпечення водопостачання в умовах відключення електроенергії, створення резерву пального для генераторів, готовності будівель і споруд, поточного ремонту покрівель (за потреби), ремонту тепломереж, перевірки стану вентиляційних каналів, ремонтів дорожнього покриття та готовності до зимового сезону дорожніх служб тощо. Акцентовано увагу на підготовці до опалювального сезону багатопрофільної лікарні та дев’ятиповерхового будинку по вул. Парковій, 18, у якому триває процес переходу на індивідуальне опалення: у міській раді вже надано 84 дозволи на відключення від централізованих мереж, розроблено 60 проєктів, а 46 квартир уже повністю переобладнані і готові до індивідуального опалення.
Штаб визначив першочергові заходи, які взято на контроль, і перші підсумки їхнього виконання буде підведено на наступному засіданні, запланованому на липень.
