ЗАСІДАЛА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ
Заступник міського голови Любов Коваль 24 червня провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.
На порядку денному було 5 питань. Зокрема, розглянуто судову ухвалу про доцільність позбавлення громадянки батьківських прав відносно трьох дітей; позовну заяву щодо надання висновку про доцільність позбавлення громадянина батьківських прав відносно двох неповнолітніх дітей. На засіданні було затверджено індивідуальні плани соціального захисту дитини-сироти, розглянуто питання про доцільність продовження цілодобового перебування двох неповнолітніх у Київському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. Розглянуто також повідомлення директора КУ КМР «Центр надання соціальних послуг» про надання та припинення сім’ям соціальної послуги «соціальний супровід» та про подальшу роботу ще з однією сім’єю.
