Офіційний вебсайт

Кагарлицька міська рада
та її виконавчий комітет

П’ЯТИРІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ КИЇВСЬКОГО ІНСТИТУТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ

опубліковано: 24/06/2026 оновлено: 24/06/2026

За дорученням Кагарлицького міського голови Олександра Панюти його заступник Іван Семцов відвідав урочисті заходи з нагоди 5-ї річниці Київського інституту Національної гвардії України – підшефного закладу, з яким Кагарлицька громада підтримує міцні партнерські стосунки.

Пятирічний ювілей став для КІ НГУ важливим етапом накопичення досвіду, формування власних традицій, становлення і розвитку, якому сприяє і співпраця з Кагарлицькою міською радою.

Сьогодні Інститут є одним із ключових осередків підготовки майбутніх офіцерів Національної гвардії України. Тут поєднуються сучасні підходи до військової освіти, практичний бойовий досвід і високий професіоналізм науково-педагогічного складу, а найбільшою цінністю Інституту є офіцери, викладачі, сержанти, курсанти та працівники, які щодня докладають зусиль до підготовки нового покоління командирів.

Іван Семцов щиро привітав особовий склад Інституту зі святом, вручив сувеніри з Кагарличчини і сучасний телевізор для зміцнення матеріально-технічної бази. Колективу інституту в особі начальника Андрія Мартинюка було вручено Подяку Кагарлицької міської територіальної громади за вагомий внесок у розвиток обороноздатності України, підготовки підростаючого покоління до виконання військового обовязку, плідну співпрацю з Кагарлицькою МТГ та з нагоди пятої річниці створення навчального закладу.

Натомість Кагарлицькій громаді було передано Подяку від імені управління та всього особового складу Київського інституту Національної гвардії України за надання постійної, всебічної та системної допомоги. «Ваша ініціатива та відданість Україні,  – зазначено в тексті Подяки,   допомагає нашим курсантам ефективно опановувати знання, вміння та навички протистояти російським окупантам та сприяє досягненню нашої спільної мети! Дякуємо за ваш внесок у спільну справу! СЛАВА УКРАЇНІ! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!»