А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

ЩЕ ОДНА ДОЩОВА СЕРЕДА

опубліковано: 24 квітня 2024 оновлено: 18 червня 2024

Цієї середи, 24 квітня, як і минулої,  гарно дощить. Проте комунальники встигли в перервах ("між крапельками") зробити чимало добрих справ. У «Міськрембудсервісі» викроїли трохи часу для прибирання прибордюрного засмічення по вул. Тургенєва. Бульдозер допомагав на благоустрої в селі Бурти, а вантажний автомобіль із екскаватором – у Переселенні. Зібрано сміття з урн по місту. На базі підприємства триває ремонт техніки. Встановлено огорожу в селі Горохівське. По вул. Каштановій у Кагарлику до і після дощу обкошували узбіччя. Два десятки працівників підприємства щодня трудяться на благоустрої в селах громади.

Працівники Адміністрації парку, здійснивши загальне прибирання в парку, встигли виконати фарбувальні роботи на чаші паркового фонтану. Під час негоди знову в парку впало одне дерево – довелося його прибирати. Допомогли в приміщенні адмінбудівлі переносити старі меблі. Діяла акція безкоштовного вивезення рослинних решток із  домогосподарств приватного сектору міста.

Житлово-експлуатаційна організація, попри негоду, забезпечила щоденне прибирання обслуговуваних прибудинкових територій, вивезення побутових відходів із обслуговуваних сміттєвих майданчиків, для чого було залучено один вантажний сміттєвоз.

КП КМР «Кагарликводоканал» інформує: прочищено і промито гідродинамічною машиною ділянки каналізаційної мережі по вул. Парковій, Каштановій, Білоцерківській; виконано перекачування рідких нечистот із мулових чеків в резервні чеки на каналізаційно-очисних спорудах по вул. Шевченка, планове промивання та очищення фільтрів на станції очистки води по вул. Стадіонній, 2Б, 97 Стрілецької дивізії та Козацькій. Здійснено технічне обслуговування насоса і  клапанів на каналізаційно-насосній станції  по вул. Народній.

ОГОЛОШ Е Н Н Я

 До відома жителів м. Кагарлик!

Комунальне підприємство Кагарлицької міської ради «Кагарликводоканал» інформує про надання послуги на викачку рідких каналізаційних стоків.

За детальною інформацією звертайтесь за тел. (04573) 5-15-41

 Адміністрація

КП КМР «Кагарликводоканал»