ХВИЛИНА МОВЧАННЯ…
У Кагарлику 23 вересня на центральній вулиці Незалежності було зупинено рух. Рівно о дев’ятій ранку, коли вся Україна вшановує пам’ять про загиблих у жорстокій війні проти російських загарбників. Зупинявся автотранспорт, водії і пішоходи в скорботі схиляли голови…
Подібні акції під час загальнонаціональної хвилини мовчання в нашому місті проводилися й раніше, зокрема в рамках заходів на Алеї Слави Героїв, але тепер ця патріотична акція по всій Київщині стане щоденною за рішенням обласного керівництва.
Голова Київської обласної державної адміністрації Микола Калашник на своїй сторінці пише: «Одна хвилина. Шістдесят секунд тиші. Але в цій тиші — гучніше за будь-які слова — звучить безмежна вдячність тим, хто поклав своє життя заради незалежності України.
Це питання порушувалося під час форуму «Пліч-о-пліч з ветеранами», що відбувся на Київщині цими вихідними за участю ветеранів, очільників громад, урядовців, парламентарів, бізнесу та громадського сектору.
Це є частиною формування нової етики взаємодії з Захисниками та Захисницями України. Це наш спосіб сказати: «Ми пам'ятаємо. Ми не забудемо ніколи». Адже пам'ять — основа нашої сили, нашої єдності, нашого майбутнього».
