Із нагоди Дня державної служби
Кагарлицький міський голова Олександр Панюта сердечно привітав державних службовців громади з їхнім професійним святом. За сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі та вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації основних принципів державної служби та з нагоди Дня державної служби було висловлено Подяку Кагарлицької міської територіальної громади з врученням грошової винагороди Ірині Недолько - головній спеціалістці Кагарлицького відділу управління соціального захисту населення Обухівської районної державної адміністрації Київської області; Ірині Коник – головній спеціалістці Кагарлицького відділу управління соціального захисту населення Обухівської районної державної адміністрації Київської області; Олені Олексієнко – головній спеціалістці сектору реєстрації та роботи з клієнтами з надання кваліфікованих електронних довірчих послуг Кагарлицького управління державної казначейської служби України Київської області; Юлії Наконечній – головній спеціалістці відділу звітності та бухгалтерського обліку Кагарлицького управління державної казначейської служби України Київської області; Світлані Норець – головній спеціалістці відділу державної реєстрації актів цивільного стану в Обухівському районі Київської області Київського міжрегіонального управління міністерства юстиції України; Наталії Геращенко – головній спеціалістці відділу опрацювання документації №2 управління з питань виплат Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області; Марині Ємець – головній спеціалістці відділу обслуговування громадян №9 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області; Наталії Скоблі – головній спеціалістці відділу бухгалтерського обліку №1 фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області.
Зі святом, шановні держслужбовці!
