А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

НА ЧЕСТЬ ДНЯ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

опубліковано: 22 вересня 2023 оновлено: 19 червня 2024

У  Кагарлицькому парку 22 вересня відбулося покладання квітів до підніжжя Меморіалу Слави з нагоди Дня партизанської слави. Участь у заході взяли  Кагарлицький міський голова  Олександр Панюта, заступники міського голови Іван Семцов, Валентина Циганок, начальник Другого відділу Обухівського РТЦК і СП Володимир Бойко, військові та бійці територіальної оборони на чолі з командиром добровольчого формування територіальної громади Сергієм Будюком, представники підрозділів міської ради, правоохоронців,  громадськості та засобів масової інформації .

Символічно, що цю дату ми відзначаємо в наші буремні дні, віддаючи честь не лише ветеранам Другої світової війни, які нищили ворога в тилу, а й героям-партизанам нинішньої російсько-української війни, які завдають нищівних втрат живій силі, техніці та комунікаціям ворога, діючи на  тимчасово окупованій території і наближаючи тим самим  світлий День перемоги над загарбниками.  

Присутні взяли участь у Всеукраїнській хвилині мовчання, вшановуючи загиблих у жорстокій  війні з рашистськими окупантами.