Офіційний вебсайт

Кагарлицька міська рада
та її виконавчий комітет

НА ЗАСІДАННІ ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ

опубліковано: 22/06/2026 оновлено: 22/06/2026

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта у понеділок 22 червня провів чергове засідання оперативного штабу з питань координації дій із підприємствами, установами та організаціями для здійснення заходів правового режиму воєнного стану на території Кагарлицької міської територіальної громади.  

На вшанування памяті про загиблих рід час російсько-української війни учасники засідання взяли участь у загальнонаціональній хвилині мовчання.

Олександр Панюта відзначив стабільність ситуації на Кагарличчині, яка досягається завдяки Захисникам України.

На засіданні штабу традиційно обговорили стан справ у громаді, на підприємствах, в організаціях та установах комунальної власності, плани роботи на поточний тиждень.

Олександр Панюта подякував комунальникам, зокрема ЖЕО та «Кагарликводоканалу», які під час вихідних працювали над ліквідацією аварійних ситуацій.

 Голова акцентував увагу на підготовці до чергового опалювального сезону, виконання Плану стійкості громади, проведення заходів із благоустрою, розчищення від гілля ліній електропередач.

У Центрі первинної медико-санітарної допомоги та в Кагарлицькій БПЛ втілюється державна програма «Національний скринінг здоровя 40+»; зокрема, в ЦПМСД обстежено 80 пацієнтів.

На пятницю 26 червня планується приїзд у Кагарлик фахівців Інституту Серця (запис на прийом – у сімейного лікаря).

 На стаціонарі в багатопрофільній лікарні нині перебуває 123 пацієнти.

До відділення поліції протягом останнього тижня надійшло 143 заяви і звернення громадян, 3 з яких внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Затримано 3 водіїв у стані алкогольного спяніння, а загалом складено 83 адмінпротоколів про правопорушення. Поліція спільно з ТЦК вживає заходів для забезпечення мобілізації, профілактики ухилення від військової служби, виявлення осіб, які самовільно залишили військові частини. Здійснюються профілактичні рейди в населених пунктах громади. Рятувальна служба інформувала про 6 пожеж, що трапилися протягом минулого тижня на території Кагарлицької та Ржищівської громад.

У загальноосвітніх закладах громади тривають випускні урочистості, продовжується кампанія оздоровлення дітей пільгових категорій, надається необхідна допомога самотнім громадянам похилого віку.

Після вжитих заходів, зокрема штрафних санкцій щодо порушників Правил благоустрою припинилося вивезення сміття на стихійне звалище в селі Слобода; нині там виконується рекультивація.

Обговорено також питання благоустрою кладовищ, яких у громаді налічується 69, зокрема в місті Кагарлику – 13.

Участь у засіданні штабу взяли депутати міської ради Олександр Широкоступ і Максим Воловенко.