ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ
опубліковано:
22/06/2026
оновлено:
22/06/2026
У Кагарлику 22 червня відбулося покладання квітів до меморіальних місць, що увічнюють пам’ять про жертви Другої світової війни. Участь у заході взяли Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, заступник міського голови Любов Коваль, голова Ради ветеранів Юрій Сідєльніков, працівники міської ради та представники громадськості. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять про співвітчизників, які загинули під час Другої світової і нинішньої війни, яку розпочала проти України імперська росія.
